Nusikaltėliai – nepilnamečiai

Šiomis dienomis pareigūnai išsiaiškino ir balandžio viduryje įvykusios vagystės iš buto Sodų gatvėje aplinkybes. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai savininkei grąžino pavogtą dviratį bei išsiaiškino, kas balandžio viduryje apvogė butą Sodų gatvėje.

Dviratis grąžintas savininkei

Gegužės aštuonioliktąją keturiasdešimtmetė mažeikiškė pasigedo savo dviračio. Transporto priemonė, kurią savininkė įvertino 540 litų, išvakarėse buvo palikta Gamyklos gatvės penkioliktojo namo rūsio bendrojo naudojimo koridoriuje. Rūsys buvo užrakintas.
Kaip informavo kriminalinės policijos pareigūnai, tyrėjai vagišių išsiaiškino, dviratį rado ir atidavė savininkei.
Pirmadienį policijos komisariatą pasiekė dar vienas pranešimas apie dingusią dviratę transporto priemonę – per pusvalandį trimis šimtais litų įvertintas dviratis buvo pavogtas iš Sodų gatvės dvidešimtojo namo. Jis buvo paliktas neprirakintas pirmojo aukšto laiptinėje.

Ištyrė vagystės aplinkybes

Šiomis dienomis pareigūnai išsiaiškino ir balandžio viduryje įvykusios vagystės iš buto Sodų gatvėje aplinkybes.
Per dvi popietės valandas, išlaužus balkono duris, buvo įsibrauta į pirmajame aukšte esantį butą. Iš jo vagišiai pagrobė juvelyrinių dirbinių bei fotoaparatą „Kodak“. Kriminalistai nustatė du įtariamuosius – penkiolikmetį Laisvės gatvės ir šešiolikmetį Žemaitijos gatvės gyventojus.
„Raginčiau tėvams labiau domėtis, kuo po pamokų užsiima jų nepilnamečiai vaikai. Jau nustatėme ir apklausėme grupelę paauglių. Baigiantis mokslo metams turėdami nemažai laisvo laiko, jie nevengia apsilankyti ir statybų aikštelėse, kurių mūsų mieste nemažai, ir vagia viską, ką tik randa vertingesnio. Dažniausiai vogtų daiktų jie net nepardavinėja, o dovanoja pažįstamiems ar net giminaičiams“, – sakė kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto