Nusipelniusiems mažeikiškiams – svarios premijos

Mažeikių krašto kultūros premijos skirtos Onai Venslovienei ir Kęstučiui Dvaržeckiui. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės taryba vienbalsiai pritarė apdovanojimų komisijos sprendimui premijomis paskatinti Mažeikių kraštui kultūrinėje veikloje nusipelniusius žmones.

Pusantro tūkstančio eurų dydžio Mažeikių krašto kultūros premija už kultūrinę ir švietėjišką veiklą skirta Kęstučiui Dvaržeckiui, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus mokytojui. Jis yra ir pučiamųjų orkestro „Graustinis“ vadovas.
Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premija (tūkstantis eurų) skirta Onai Venslovienei, Mažeikių Trečiojo amžiaus universiteto rektorei, – už rašytojos atminimo puoselėjimą, labdaringos, kultūrinės, švietėjiškos veiklos tęsimą.
Apdovanojimų komisijos pirmininkės, vicemerės Irenos Macijauskienės duomenimis, abiem atvejais buvo pateikta po septynias kandidatūras.

5 Atsakymai į “Nusipelniusiems mažeikiškiams – svarios premijos”

 1. B parašė:

  Sveikinu Kęstuti tave, pagaliau kažkas suprato kaip tu dirbi…..

 2. XXX parašė:

  Sveikinimai nominantams, bet labiausiai Kęstučiui, šis žmogus tikrai vertas ir dar didesnio apdovanojimo.

 3. ei Jūs komentatoriai! parašė:

  Jums, kad tik ką nors pablevyzgot ,nesvarbu apie ką, kad ir kokią nesąmonę parašyti …,o kad pasidomėti ,ką žmonės nuveikė , už ką ir kada jiems įteikta nominacija,tai iki to jūsų protelis nedatempia.Kaip matosi ir vienas ir kitas ,,neturėjot“ galimybės dalyvauti vasario 16-tos renginiuose,nors jie buvo nemokami,todėl dabar traukiat iš savo pilvo nesąmones….

 4. klaustukui parašė:

  tu ką, žlibas, ar skaityti nemoki? Čia visai kitos nominacijos, jos dar tik patvirtintos, bet neįteiktos… Ir iš kur tie amžini zyzlos lenda?

 5. ? parašė:

  Dar nesibaigė nominacijos ir apdovanojimai?! Ką ir už ką apdovanos kitą savaitę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto