Nuspręsta uždaryti Laižuvos mokyklą

Direktorius Antanas Vasiliauskas nuo rugsėjo pats lieka be darbo. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažėjantis vaikų skaičius verčia keisti rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos 2016–2019 metų planą: kai kurios mokyklos jau uždarytos. Nuo šio rugsėjo toks likimas laukia ir Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos, pagal pertvarkos planą tik 2019 metais turėjusios virsti pradine.
Pirmoji rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos „auka“ buvo rusakalbė „Jaunystės“ pagrindinė mokykla – praėjusiais metais ji buvo uždaryta. Po to užsidarė ir pradine turėjusi tapti Daubiškių pagrindinė mokykla, nuo ateinančio rugsėjo nebedirbs ir Renavo pradinė mokykla. Nuo praėjusių metų rugsėjo pradine virto ir Žemalės pagrindinė mokykla, o šiemet tokia pertvarka laukia ir Ukrinuose – tikima, kad čia susirinks 14 pradinukų.
Iki šiol trisdešimt du vaikus turėjusi Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla ateinančiam rugsėjui nebesurenka reikiamo mokinių skaičiaus, tad ją nuspręsta uždaryti.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

16 Atsakymų į “Nuspręsta uždaryti Laižuvos mokyklą”

 1. to ... parašė:

  Čia priėjo martelė ir visus aplojo. AR GAUNAT PINIGUS, KAD RAŠOT? Rėkė ji. Iš tikrųjų, ar gaunat? Ji sako, ji žino. Kas dar gavote masažams 10 000 iš Lietuvos geležinkelių??? Negavote. O ji gavo! Ir ar tikrai todėl, kad visi aplinkui apsisisioję lochai? Vargu :)

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  kodel ruzgu mokyklos diriko is darbo neismete? ranka ranka plauna,ar visi saviskiai sulinde i svietimo skyriu? direktoriais gali dirbti ir teisti ir apsivoge

 3. ... parašė:

  Prie ko cia Auksode??? Pradekim nuo saves…. Reikia pripazint kad Auksode mus jau senai pasivijo ir pralenke. Turim gera pavyzdi kad viskas imanoma idejus daug pastangu ir darbo. Manau kad dugna jau pasiekem, ir laikas kilti i virsu. Sekmes darbuose

 4. Nuspręsta parašė:

  Dėl visko kalta Auksodė :))) atsipeikėkit, žmonės! Kaip suprantu, svarbu yra ką apkaltint.

 5. ... parašė:

  Kaip visada protingiausi laido riteriai.

  Lojat, kad loti ar pinigus už tai gaunat? Ar Jūs nors vienas rašantis matėte kokia situacija toje mokykloje. Kodėl tiek vaikų važiuoja į miesto mokyklas, o ne lanko arti esančią Laižuvos mokyklą. Koks ten ugdymo lygis. Vaikai pasakoja, kad pamokos nevyksta. Trinasi vaikai po kaimą be veiklos ir žiūri kaip nuo ryto prie parduotuvių vartosi girtuokliai. Ar kuris nors Laižuvos gyventojas pajudino nors vieną pirštelį, kad Laižuvoje būtų geriau. Į kaimo šventes susirenka 5 žmonės ir tie patys dažniausiai girti.
  Sėdit per dienas prie televizorių arba kompiuterių rašydami tokius komentarus, geriau susirinktumėt į krūvą ir pabandytumėt pagalvoti ką daryti kad tas kaimas nežlugtų. Po laikraščius ir televizijos laidas tokios Laižuvos šviesuolės ir veiklios moterys plaikstosi, ar nors vieną projektą parašėte, kuris kaimą papuoštų. Toks vaizdingas kraštas pijokų nusysiotas, gal nuo to kažkada reikėjo pradėti kaimą tvarkyti, būtų gal daugiau likę darbingų žmonių, kurie gimdytų vaikus einančius į tą mokyklą, kurią šiandien uždarinėja.

 6. Brolis parašė:

  Labas rytas , balsuokit toliau sėkmingai už pažadus ir trėniruoklius ir iš istorinio miestelio galėsite visi emigruoti į Auksūdės kolūkį .

 7. Neve parašė:

  Laizuva todel ir zlunga tik per auksode. Buvo numires kaimas auksodej kol kazkas nepradejo visko reikalauti kad butu auksodej perkelta….

 8. Laižuviškė parašė:

  Laižuvos mokytojos galės dirbti bibliotekininkėmis Laižuvoje, Auksodėje ir Purvėnuose , nes šių bibliotekininkų išsilavinimas 10- 12- 9 klasių.

 9. Laižuviškė parašė:

  Galės laižuvos mokytojos dirbti bibliotekose t, y. LAIŽUVOJE, AUKSODĖJE ir PURVĖNUOSE nes šių bibliotekininkų issilavinimas 12-12 -9 klasių.

 10. Auksodiskis parašė:

  Tegul ir kelia viska i auksode ten pas jus zluges kaimas

 11. Vardas parašė:

  Reikia naujo seniuno:((

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Pagal tų ponų scenarijų seniūnija bus perkelta į Auksodę. Meras iš Auksodės, seniūnas iš Auksodės, išmasažuotas grobuonis taip pat iš Auksodės.

 13. Zlunga . parašė:

  Tuoj dar ir paštą perkels i auksode. Na belieka dar parduotuves ir miestelis mires….

 14. Merteleii parašė:

  Pritariu. Nera jokios teisybes !!!!

 15. Martelei parašė:

  Už tai martelei džiaugsmas. Už Lietuvos geležinkelių pinigus išmasažuota grobuonis. Kada STT ar nors auditas pasidomės, kiek į Auksodę sukišta mokesčių mokėtojų pinigų? Kodėl niekam nesvarbi ta išsikerosi nebežmoniška nelygybė, kai vienoms mokykloms aškos, o kitoms unguriai atitenka? Surijote Laižuvą ir, manau, kada nors paspringsite.

 16. se tau parašė:

  Stai dar viena vinis i sio miestelio karsta… Laizuva be mokyklos- tai balanos gadyne… KAS SEKANTIS?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto