Nuteistas policijos komisariato skyriaus vadovas

Mažeikių viešosios policijos skyriaus viršininkui skirta bausmė – teisės dirbti teisėsaugos institucijoje atėmimas dvejiems metams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį ir dėl piktnaudžiavimo tarnyba nuteisė Mažeikių policijos komisariato pareigūną.

Padėjo išvengti atsakomybės

Palangos miesto apylinkės teismas priėmė sprendimą baudžiamojoje byloje ir nuteisė buvusį Palangos policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus viršininką, šiuo metu Mažeikių viešosios policijos skyriaus viršininko pareigas einantį 46-erių metų Algimantą Domarką.
Pareigūnas buvo kaltinamas tuo, kad 2008 metų kovo–birželio mėnesiais ne kartą, pasinaudodamas savo tarnybine padėtimi, padėjo vairuotojams išvengti administracinės atsakomybės už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus. Jis pavaldiniams nurodydavo nebausti pažeidėjų – nesurašyti administracinių protokolų už ne vietoje pastatytus automobilius, vairavimą neblaiviam ir panašiai.
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai siūlė kaltinamajam atimti teisę dirbti valstybės tarnyboje trejiems metams.

Lauks pareigūno sprendimo

Kaip pranešė prokuratūros atstovai, teismas patvirtino kaltinimus dėl visų septynių inkriminuojamų apysunkių nusikaltimų, konstatavo, jog sutinka su prokurorų pasiūlytos bausmės rūšimi, tačiau, atsižvelgdami į tai, kad nusikalstamos veikos padarytos kaltinamojo profesijos veiklos srityje, dirbant teisėsaugos institucijoje, vertindamas padarytų nusikalstamų veikų pobūdį, sukeltas pasekmes ir tai, kad kaltinamasis tebedirba teisėsaugos sistemoje, teismas mano, kad kaltinamajam negalima palikti teisės dirbti teisėsaugos institucijose.
Mažeikių viešosios policijos skyriaus viršininkui skirta bausmė – teisės dirbti teisėsaugos institucijoje atėmimas dvejiems metams. Nuosprendis neįsiteisėjęs, jį galima apskųsti apeliacine tvarka.
„Pavaldinio ateitis priklauso nuo jo paties sprendimo. Jeigu jis apskųs nuosprendį apeliacine tvarka, tada lauksime apygardos apeliacinio teismo sprendimo. Jeigu nuosprendžio A. Domarkas neskųs, tai, praėjus po Palangos teismo nuosprendžio dvidešimčiai darbo dienų, vykdysime teismo sprendimą ir jį atleisime iš pareigų“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Aurijus Jusys.

7 Atsakymai į “Nuteistas policijos komisariato skyriaus vadovas”

 1. nejuokaukit parašė:

  jei jau teisti, tai iseitu daug panasiu, turint omeny ju mazas algas, o jau cia dabar skandint zmogu — nieko juk neapvoge, neapiplese, nenuskriaude, atvirksciai, —-pasigaileti, na, koki papeikima, ar pan. ir uzteks, protingas zmogus, susipras.

 2. Grega parašė:

  Čia tai gera žinia…

 3. Komentatorius parašė:

  Jei mane būtų ištraukęs, tai reiktų dovanoti, o dabar ne Nebent kas nors iš savų galėtų ištraukti.
  Nors ką čia, tegul eina sėst ant biuletenio, po to dar kokios atostogos, taip dar galės oficialiai padirbti.

 4. varnas parašė:

  Geras pareigunas,atlaidus ir geranoriskas.Reikia dovanoti….

 5. Komentatorius parašė:

  Aha, tokie „geranoriški įspėjimai“ papildo atitinkamai piniginę :)

 6. Nebesvaik parašė:

  Nusisnekejai

 7. va va parašė:

  man atrodo,kad šis pareigūnas elgėsi kaip kelių pažeidėjų draugas-antras šansas pasitaisymui priklauso visiems.Gal jis geranoriškai įspėjo,tai irgi daug reiškia,juk iš klaidų mokomės visi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto