Nutrūko pergalių serija

Rezultatyvaus Raimondo Petrausko žaidimo pergalei Marijampolėje neužteko. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį nutrūko Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančių „Mažeikių“ vienuolikos pergalių iš eilės serija – Marijampolėje mūsų komanda rezultatu 78:84 nusileido vietos „Sūduvai-Mantingai“.
Visas rungtynes iniciatyvą savo rankose turėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 15:12, po antrojo jų pranašumas siekė jau septynis taškus. Trečiojo ketvirčio  pabaigoje mūsų komanda priartėjo prie varžovų iki trijų taškų – 52:55, atkakliame ketvirtajame kėlinyje toks skirtumas buvo dar ne kartą, tačiau rungtynių pabaigoje pasiekti persilaužimą mažeikiškiams sutrukdė netaiklūs baudos metimai ir klaidos.
„Mažeikių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė kapitonas Raimondas Petrauskas, pelnęs 18 taškų, 12 įmetė Darius Tarvydas, po 11 taškų – Igno Razučio, Evaldo Dainio ir Mindaugo Remino sąskaitose.
Mūsų komandai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas šiame NKL čempionate, ji yra iškovojusi dvidešimt pergalių. Po šio turo pirmoje vietoje lieka mažeikiškiai, toliau eina „Trakai“, kurie yra iškovoję aštuoniolika pergalių ir patyrę šešis pralaimėjimus.
Kitas rungtynes mūsų komanda žais vasario septintąją namuose su Kauno „Jazz-KTU“ krepšininkais.