Nuvykti autobusais į Grūstę bus patogiau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dėl prasto susisiekimo su Grūste daugiausiai problemų kyla tiems, kurie į šiame kaime esančias kapines važiuoja autobusais. Grįžtant pravažiuojančio autobuso kapinėse tenka laukti vos ne visą dieną.
Sedos seniūnija ėmėsi iniciatyvos padėti spręsti šią problemą.

Į „Santarvės“ redakciją paskambino Aldona prisistačiusi moteris ir papasakojo apie šią problemą. Mažeikiuose gyvenanti ir artimųjų kapus Grūstės kapinėse tvarkanti moteris teigė turinti daug nepatogumų dėl susisiekimo.
Į Grūstę nevažiuoja joks tiesioginis autobusas, keliauti tenka pravažiuojančiu – į Klaipėdą iš Mažeikių vykstančiu autobusu. Jis iš Mažeikių pajuda 7.20 val., o atgal grįžta tik vakare.
„Grūstėje jis būna apie šeštą valandą vakaro. Ką visą dieną veikti kapinėse, jei kaime neturi nei giminių, nei draugų?“ – klausė pašnekovė.
Aldona džiaugėsi, kad dažniausiai ją į kapines nuvežanti draugė. Tačiau nepatogu ją dažnai trukdyti, be to, ir palaukti tenka, kol moteris kapus aptvarko.
„Jeigu autobusai važiuotų dažniau, būtų patogu į Grūstės kapines nuvykti ne tik Mažeikiuose gyvenantiems žmonėms, bet ir sediškiams. Sutinku juos kapinėse, ne vienas apie tai kalba“, – tvirtino „Santarvės“ pašnekovė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Nuvykti autobusais į Grūstę bus patogiau”

 1. mmm parašė:

  O kada bus autobusas į Viekšnių kapines? Nors vienas reisas per dvi savaites?

 2. Jurga parašė:

  Kaip smagu, problemos neliks.Ačiū valdžiai

 3. as parašė:

  cia netik grustes kapines bet ir vaicaiciu labai sunkiai pasiekiamos mazeikiskiams ar sediskiams galetu but koks reisaskarta per dvi savaites

 4. Ona parašė:

  Jau seniai aktuali problema tiems žmonėms , kuriem Grūstėj tenka atvykt į kapines. Atvažiuot yra tinkamas metas ryte 7.20 val na va , o gryžt nėra su kuom. Didžioji dauguma vyresnio amžiaus žmonės, kurie tikrai dėl amžiaus ir silpnesnės sveikatos neis pėstute link Sedos.Manau, kad ši amžina problema bus išspręsta dėka Sedos seniūnijos arba Mažeikių autobusų parko vadovybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto