„Olimpas SC“ baigė sezoną

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Permainingą ketvirtąjį sezoną Sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonoje baigė Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai, kurie pirmenybėse šįkart surinko tik aštuoniolika taškų.


Liko aštunti 

Šiais metais Sekmadienio futbolo lygos Klaipėdos zonoje rungtyniavo vienuolika ekipų iš Klaipėdos, Kretingos, Gargždų, Plungės ir Mažeikių. Ketvirtąjį sezoną Mažeikiams šiose varžybose atstovavęs „Olimpas SC“ šįkart iškovojo šešias pergales, patyrė net keturiolika nesėkmių, surinko aštuoniolika taškų ir užėmė aštuntąją vietą. Pernai mažeikiškiai buvo iškovoję 35 taškus ir liko septinti.
„Šįkart buvo keistas sezonas – sunki pradžia, kai patyrėme penkis pralaimėjimus, po to atsigavome, iškovojome keturias pergales, atsirado susižaidimas. Tačiau atėjo rugpjūtis, buvę abiturientai pradėjo rūpintis kelionėmis į Vilnių ir Kauną, kur rengėsi mokslams, nebesusirinkome, liko tie patys žaidėjai, kaip ir sezono pradžioje, ir žaidimas vėl išsiderino“, –situaciją apibūdino komandos vadovas Donatas Voras.
Net ir čempionato pabaigoje buvo galimybė šoktelėti aukštyn, tačiau du pralaimėjimai ekipą galutinai numušė į turnyrinės lentelės pabaigą.


Planuose – kitas sezonas 

Pasak komandos vadovo, jau šio sezono pabaigoje dedami pamatai naujam kitų metų sezonui. 
„Pirmenybės parodė, kad jau vasarį reikia rinkti komandą, galvoti apie pasirengimą, tad taip ir planuojame daryti. Pernai žaidėme šalies aukščiausioje salės futbolo lygoje, pamatėme, kad ten lygis kitoks, pabandėme, ir užteks.
Vasarą žaidėme Latvijos regiono, besiribojančio su Lietuva, futbolo septyni prieš septynis lygoje, užėmėme trečiąją vietą, susipažinome su šios lygos vadovybe, tad žiemą, jeigu viskas pavyks, planuojame žaisti šio regiono salės futbolo  pirmenybėse. Pas mus žemesnio lygio salės futbolo pirmenybės vyksta tik Vilniaus regione, tad mums patogiau žaisti gerokai arčiau, Latvijoje“, – sakė D. Voras.
Nors sezono rezultatai kiek nuvylė, tačiau, pasak ekipos vadovo, yra ir kuo pasidžiaugti – komandai daug padėjo Augustinas Montvydas, gerai sužaidė Modestas Malūkas, buvo žaidėjų, kurie rungtynėms grįždavo iš užsienio ir padėdavo ekipai, tad ir kitąmet „Olimpas SC“ tikisi šiose varžybose tinkamai atstovauti mūsų miestui.

4 Atsakymai į “„Olimpas SC“ baigė sezoną”

 1. Romas parašė:

  Laikas Mažeikiams galvoti ne apie sekmadienines varžybas,o apie aukštesnį lygį….A lygą.

 2. Arnoldas parašė:

  Mykolai, tai kas, kad gavo? Jis vienas pats viska daro, stengiasi, kad bent kazkas vyktu.. Jaunimas zaidzia, kiti isgeria ir ka? Visi zmones yra. Kitais metais kelsim tiksla daug aukstesni, ir kovosim del priziniu! O tai, jog kazkas pareme, tai 3 metu vaisius, zmogus daug atidave komandai. Taip, kad maziau tusciazodziauk, ir dziaukis, kad yra dar zmoniu kurie stengiasi!

 3. ToMYkolas parašė:

  Mykolas
  Buvai, matei ? o jei ir tiesa cia, vadinasi zaideju isvis nebuvo ir teko kazka „nuo stalo’ kviesti. Visi mandrus skaiciuot svetimus pinigus.. komentuoji, kad tik komentuot :)

 4. Mykolas parašė:

  Maziau reikia kvasinti, bicai Plungeje apsiveme :). O siaip Donce – 10 stukyciu gaves galetum geresne chebra surinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto