Olimpiadų šturmas „ventiškiams“ baigėsi efektingomis pergalėmis

„Ventiškiai“ olimpiadininkai ir juos ruošę mokytojai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Net 53 „Ventos“ pagrindinės mokyklos 4–10 klasių mokiniai atstovavo mokyklai rajono matematikos, geografijos, biologijos, istorijos, IT, technologijų olimpiadose.

Iškovota 16 prizinių vietų: 6 auksinės, 3 sidabrinės ir 7 bronzinės. 
Šeštokas Dovydas Samulionis (mokytoja Dovilė Šliterienė), puikiai pasirodęs rajono biologijos olimpiadoje, tapo Šiaurės Lietuvos regiono 5–8 klasių moksleivių gamtos mokslų – biologijos olimpiados III turo nugalėtoju, penktokai Austėja Grudytė (rajone I vieta) ir Vilius Gricius (rajone trečias) pateko į stipriausiųjų ketvertuką, o septintokė Roberta Vaitelavičiūtė, nuskynusi pergalę rajone, respublikoje visai nedaug atsiliko nuo stipriausiųjų dešimtuko.
 „Kiečiausiais“ matematikais rajone pripažinti penktokas Paulius Liachovas (mokytoja Violeta Simonavičienė), šeštokė Ramunė Vainauskytė (mokytoja Ilona Butkutė), septintokai Vilius Mažeika ir Bernardas Kukulskis (mokytoja Palmira Kučinskaitė) atstovavo rajonui respublikos matematikų olimpiadoje. Vilius pateko į stipriausių matematikų Lietuvoje penketuką, o Bernardas – dešimtuką (Viliaus rezultatas ketvirtas, Bernardo – šeštas tarp 91 dalyvio).
Pasitvirtino istorijos mokytojos Irenos Lizdenienės prognozės: 3 dalyviai – trys prizinės vietos: aštuntokas Vytenis Fuks ir dešimtokas Paulius Drungys nugalėtojai, o Deimantė Gabalytė (8b klasė) pelnė sidabrinį diplomą.
Aktyviai ne tik 5–8 klasių gudruoliai, bet ir pradinukai (iš viso 377) dalyvavo Kalbų, Matematikos, Istorijos, Gamtos Kengūros ir respublikinėse viktorinose.
25 mokiniai iš 54 tapo laureatais Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo (VKIF) anglų kalbos vertimų ir iliustracijos projekte „Tavo žvilgsnis 2013“ .
Šiais metais 12 mamų prisijungė prie nacionalinio V. Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom“, kur 8c klasės mokinė Mantė Pukinaitė (mokytoja Rima Bernotienė) pateko į finalinį etapą ir buvo apdovanota už puikų pasirodymą.
Ketvirtokė Auksė Ramutytė pripažinta „raštingiausia ketvirtoke“.
Įteikti 9 auksiniai, 5 sidabriniai, 4 oranžiniai Kengūros diplomai Kalbų Kengūros dalyviams; apdovanoti į rajono dešimtuką patekę Matematikos Kengūros dalyviai (iš viso dalyvavo 86 mokiniai).
Nustebino ir pradžiugino pradinių klasių mokytojos Ritos Rimkuvienės komanda, rajone „Šviesoforo“ varžybose užėmusi I vietą ir atstovavusi rajonui II etape, kur tarp 11 mokyklų pateko į penketuką.
Kaip ir kiekvienais metais geografijos mokytojos Reginos Danikauskienės ugdytiniai „neršė internetiniuose vandenyse“: jie laikė „Europos egzaminą“, dalyvavo „Europos viktorinoje“, virtualiai pakeliavo po Prancūziją, pažino JAV.
Nors nesame pripažinti sportiškiausia mokykla, sportiniai rezultatai kalba patys už save: Olimpinio festivalio rajono stalo teniso čempionės; šaškių, krepšinio, plaukimo, kvadrato, futbolo vicečempionai; Mažojo krepšinio rajono tarpmokyklinių varžybų nugalėtojai; rajono GOLO čempionai ir ką tik „iškepti“ zonos GOLO aukso medalininkai.
Ir… didžiausia mokyklos vertybė ir pasididžiavimas – mokiniai, kurie kasdien kovoja už aukščiausią rezultatą. Tai 34 mokyklos pirmūnai ir, žinoma, jų tėvai.
„Venta“ – didelių siekių mokykla. Mes ne tik ugdome dalykinius, komunikacinius gebėjimus, bet ir mokomės dirbti komandoje, bendrauti ir bendradarbiauti, mokomės pilietiškumo, demokratijos ir lyderiavimo, sveikos gyvensenos, iškalbos meno; laisvalaikiu šokame, dainuojame, piešiame, fotografuojame, dekoruojame, modeliuojame, vaidiname, muzikuojame.
Didžiuojamės visais mokiniais ir mokytojais, nes tai, ko pasiekėme ir sieksime, yra visų laimėjimas ir tikslas.

Lijana POCEVIČIENĖ
„Ventos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja

6 Atsakymai į “Olimpiadų šturmas „ventiškiams“ baigėsi efektingomis pergalėmis”

 1. Laima parašė:

  Žmonės, straipsnis ne apie mokyklos direktorę, jis apie šaunius vaikus, komentuojate ne į temą.

 2. JOJO parašė:

  Taip,kas nepatinka PONIAI RAMUNEI to jau nebera tarp dirbanciu .Liko tie,kurie leidziasi, kad juos zemintu ir apsimeta, kad viskas okey.(dirbau zinau ir niekada nebegrizciau i toki ‘kolchoza’).

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Direke nori buti pirma

 4. Marija parašė:

  Šaunuolis, Dovydai! Mes tavim didžiuojamės. Ir toliau domėkis viskuom, daug skaityk ir skink laurus.

 5. Laima parašė:

  Šaunuoliai! Kiek daug vykusių, gabių vaikų. Lukai, atrodai super:)
  Didžiuojamės visais.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  ar dirike liepe parasyt? KODEL NEPASAKO KAD badaukienei PADLAIZIAI PATINKA?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto