Opozicijai pavyko įsiprašyti į Sporto tarybą

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės tarybai buvo teikiamos tvirtinti Sporto ir Nevyriausybinių organizacijų komisijos, į kurias įtraukiami ir Savivaldybės tarybų nariai. Didžiausia Tarybos socialdemokratų frakcija pasijautė ignoruojama, nes jose savo atstovų neišvydo.
Tarybos posėdyje socialdemokratams vis tik pavyko įsiprašyti į Sporto tarybą.

Opozicijos atstovų nebuvo

Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero, Savivaldybės tarybos nariams pristatydama siūlomą tvirtinti Sporto tarybą, informavo, kad joje dirba keturi Tarybos nariai, keturi Savivaldybės administracijos atstovai ir trys visuomenininkai.
Kandidatus į Sporto tarybą siūlo Savivaldybės meras, Savivaldybės administracijos direktorė, o visuomenininkus – Kultūros ir sporto skyrius.
Svarstant komisijos sudėtį nepasitenkinimas tiek Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdyje, tiek Savivaldybės tarybos posėdyje kilo tarp socialdemokratų. Sporto tarybos projekte buvo įrašyti vicemerė Sigutė Bernotienė ir Česlovas Čyžas, abu partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai. Taip pat konservatorius Nerijus Baužys ir „valstiečiams“ atstovaujanti Milda Šukienė. Už borto liko tik opozicinė socialdemokratų frakcija.

Išsakė nepasitenkinimą

Dėl tokios situacijos Tarybos posėdyje nepasitenkinimą išsakė socialdemokratų frakcijos seniūnas Jonas Jurkus.
„Frakcijoje yra šešis kartus pasaulio, keturis kartus Europos buvęs čempionas (Deividas Vyniautas – B.R.), daugkartinių rajono čempionų. Mes turime supratimo, galime patarti. Reikėtų atsižvelgti, kad socialdemokratų frakcija Taryboje yra didžiausia. Jeigu einame bendro sutarimo keliu, negražu, kai opozicija ignoruojama“, – dėstė politikas.
Jį palaikė ir bendrapartietė Rūta Matulaitienė, pridūrusi, kad ir kitose Tarybai tvirtinti siūlomose komisijose nėra opozicijos atstovų. Dar per Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdį Tarybos narė teigė, kad ir opozicija norėtų matyti, kaip Sporto taryboje sporto klubams skirstomi nemaži pinigai.
„Pirma, neteisinga. Antra, žmogiškai kyla klausimas: kodėl vengiama opozicijos atstovų, gal kažkas yra tokio, ko nenorėtumėte, kad sužinotų opozicija?“ – replikavo politikė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Opozicijai pavyko įsiprašyti į Sporto tarybą”

  1. Brolis parašė:

    Laba diena , o tai tipo kai socdemai buvo valdžioje jie visur kviesdavo opoziciją , manau , kad anaiptol .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto