Opozicijos atstovai susirūpino Mažeikių krepšinio komandos ateitimi

Autorės nuotr.

Pirmadienį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos opozicija surengė spaudos konferenciją, į kurią buvo pakviesti rajono valdžios atstovai bei gyventojai, neabejingi krepšiniui. Tačiau didelio susidomėjimo šis opozicijos kvietimas nesulaukė.

Dalyvavusiųjų nedaug  

Į susitikimą atvyko Mažeikių „M Basket“ krepšinio klubo atstovai. Opozicija nebuvo aktyvi, spaudos konferencijoje dalyvavo 4 nariai iš 13. Vienas jų išėjo, net nesulaukęs spaudos konferencijos pabaigos.

Autorės nuotr.

Opozicijos vardu kalbėjęs Lietuvos žaliųjų partijos atstovas Virginijus Sungaila kritikos negailėjo valdančiajai daugumai, naujai išrinktai rajono valdžiai. Vis pabrėžė, kad Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė neina į kontaktą ir nebendrauja, nors ir buvo gautas jos raštas-atsakymas į prašymą dalyvauti susitikime dėl krepšinio komandos Mažeikių „M Basket“ ateities ir planuojamo pastato, esančio Starzdelio g. 1, nuomos.

Įžvelgė detektyvą

V. Sungaila išsakė abejones ir netgi įtarimus, kad kalbos dėl šio pastato nuomos krepšinio klubui ir liks tik kalbomis, o iš tiesų niekas neketina jo nuomoti. Pasak jo, Mažeikių „M Basket“ klubo nuostatos neatitinka reikalavimų, kad Savivaldybė galėtų jiems išnuomoti savo pastatą. Be to,  opozicijos atstovas sakė žinantis faktų, kurių iki šiol nepastebėjo nė vienas Tarybos narys, netgi išsakė įtarimus, kad jie buvę specialiai nuslėpti.  

Mažeikių „M Basket“ klubo direktorius Artūras Liškus atsakė, kad jokio slėpimo neįžvelgia. Atvirkščiai – klubas yra informuotas dėl nuostatų neatitikimo ir jau imtasi žingsnių, kad viskas būtų pataisyta. Jis patikino, kad jau šią savaitę vyksiančiame Tarybos posėdyje bus balsuojama dėl  sprendimo projekto išnuomoti krepšininkams Strazdelio g. 1 esantį pastatą.
„Visi reikalingi dokumentai bus tvarkingi, kaip ir pakoreguoti klubo nuostatai“, – patikino klubo direktorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto