Opozicijos lyderei teks aiškintis etikos sargams

Opozicijos lyderė Lina Rimkienė ne pirmą kartą pakliūva į etikos sargų akiratį. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės tarybos ir Antikorupcijos komisijos narės Linos Rimkienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimų naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti bei naudotis ir leisti naudotis valstybės ar savivaldybių valdomu turtu ne tarnybinei veiklai, o taip pat – reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

VTEK pranešime skelbiama, kad tyrimas pradėtas nepritarus Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos sprendimui. VTEK aiškinsis aplinkybes, kai L. Rimkienė galbūt naudojo jai, kaip Savivaldybės tarybos narei, skirtas lėšas, pirkdama paslaugas iš savo valdomos UAB „Autobastionas“. Taip pat bus vertinami duomenys, kai politikė 2018 m. balandį ir birželį vykusių Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdžių metu nenusišalino svarstant jos elgesį dėl anksčiau paminėtų aplinkybių.
Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. „Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo“, – pabrėžiama pranešime.

13 Atsakymų į “Opozicijos lyderei teks aiškintis etikos sargams”

 1. o parašė:

  kodėl nepasakai,kad meras neleido statyti klasterio,kurį jau turi Akmenė

 2. Jonas parašė:

  Manau,kad žmonės atskirs pelus nuo grūdų.Siekdama savo išsvajoto posto Rimkienė jau tiek yra prikalbėjusi nerealių fantastiškų dalykų,nors vežimu vežk.Keletas jų:pastatys mieste mažiausiai tris fabrikus su tūkstantinėm darbo vietom,nuties naujus geležinkelio bėgius(nors tai ne jos kompetencija) ,kad kaimuose nebūtų uždarytos mokyklos sukurs fabrikus kaimuose, tada juose norės dirbti jaunimas,todėl masiškai apsigyvens arti tų fabrikų nu žodžiu……senieji Mažeikiai ir jo apylinkės pagal Ilfą Petrovą virs naujaisiais Vasiukais.Valio draugai !!!

 3. realistas parašė:

  Matai, kai nebėra prie ko prikibti, kimbama prie virtualių dalykų – o kas belieka daryt reikia kažkokiu būdų prieš artėjančius rinkimus truputį purvo papilti, o bebeišeina bebrams nors tu ką. Tai ir plėšosi, vardan to, kad patys prie lovio o gal nuo lovio yra stumiami šalin. O būtį bebrui ir dar pastumtam nuo lovio tai jau…………na negerai ir tiek.

 4. AHA parašė:

  Po viena ir isagudys ziurek. ps: jauciu cia ta Lina vietoj Vaidos raso apie save :D

 5. Jonas parašė:

  Linute, Linute… sunku tau ( nulipus nuo stulpo ) :)

 6. Tikrai parašė:

  Didelė rakštis senelių partijai,nebėra prie ko prikibti.

 7. Vaida parašė:

  Vienintlis zmogus uz kuri balsuociau,kuri atveria akis zmonems,rezia tiesa valdininkams,o jiems tai labai nepatinka.Mano aplinkos zmones irgi tk uz LINA!!!!!!!

 8. Marius parašė:

  Autobastionas parduodamas dalis niekad neišduoda nei čekio nei kažkokio dokumento. Perkant konfiskuotus auto, pirkimu dokumentuose nurodomos kur kas mezesnes sumos nei realiai sumokama. Auto saugojimo aiksteles neasfaltuotos, visi skysciai tiesiog bega i dirvozemi. Ivairus konkursai- savivaldybes, policijos komisariato laimimi autobastiono. Viena kart pralaimejes, Rimkus leke pas konkurentus perimti konkursa.
  Hm, kai vienoj lovoj miega tokios nesvarios imones vadovas ir tokia teisinga ponia, kazkaip neatrodo, jog tokia busima mere bus tikrai tinkama…

 9. Jonas parašė:

  Palaikau Liną. Ir balsuosiu už ją. Aš noriu pokyčių! O ji – naujas vėjo gūsis mūsų miesto padangėje! Laikykitės, Lina! Jūs tikrai jau turite labai daug pasekėjų, kurie jumis tiki! Ačiū jums, ką jau padarėte dėl mūsų ir, tikime, dar padarysite. SĖKMĖS jums!

 10. Akivaizdi "moralė" parašė:

  Kiek šita persona gali tyčiotis iš mero A. Tenio, administracijos direktoriaus B .Kryžiaus, mero patarėjos, kurią vadina „FIZRUKE“ ir kitus geriamus tarybos narius bei rajono vadovus.
  Per 2016 metų seimo rinkimus reklamavosi ir melavo, kad ją remia Saulius Skvernelis, A. Guoga, S.Šimašius. Visa tai buvo netiesa. Po nesėkmingų seimo rinkimų viešai spaudoje žadėjo atsistatydinti iš rajono konservatorių partijos pirmininkės pareigų. To nepadarė ir apsimelavo. Kokia ji opozicijos lyderė, jai tik 3 konservatorių partijos nariai yra taryboje iš 27? Toks žmogus nori tapti mūsų rajono meru. Baisu.

 11. nesvarbu parašė:

  na jus du esat tikri klaunai iriskur jius lendat turbut jius rado kopustu lauke

 12. GERS parašė:

  brr ir vel ta

 13. Mazeikiskis parašė:

  Rimkiene nusibodo su savo pigiu piaru kaip ir Sungaila…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto