Opozicijos lyderis – nauja pareigybė?

Šiuo metu pareigybinius atlyginimus gauna trys Tarybos nariai: meras Antanas Tenys bei vicemerės Sigutė Bernotienė ir Irena Macijauskienė (viduryje). Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Seimo opozicinės konservatorių frakcijos atstovai siūlo savivaldybėse steigti opozicijos lyderio pareigybę, ją prilyginant vicemerui. Tokiam siūlymui po pateikimo Seime pritarta, jo svarstymas Seime numatytas rudens sesijoje.
Kai kurie politikai abejoja, ar savivaldoje reikalinga opozicijos lyderio pareigybė ir teigia, kad tai tiesiog padidintų išlaidas bei neduotų daug naudos.
Siūloma opozicijos lyderiui suteikti vicemero dydžio atlyginimą. Skaičiuojama, kad iš viso Lietuvoje  papildoma pareigybė per metus pareikalautų apie 750 tūkst. eurų metams.
Jeigu Seimas pritartų konservatorių siūlymui įsteigti opozicijos lyderio pareigybę, atitinkančią vicemero statusą, įskaitant  įmokas „Sodrai“, ši pareigybė papildomai rajono biudžetui per metus kainuotų 30 tūkstančių eurų. O jeigu taip pat būtų mokami priedai už stažą – dar ir daugiau.

Ką apie tokį siūlymą mano rajono politikai, Savivaldybės tarybos daugumos ir opozicijos atstovai, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Opozicijos lyderis – nauja pareigybė?”

 1. O-pozycijai parašė:

  Neduok Dieve, kad tas vietas užimtų tokie pagiežos viskam pilni brūdai kaip tamsta.

 2. O-pozycija parašė:

  Visų pirma tuos,kurie ansčiau laižė užpakalį Maskvai-komunistus,komjaunimo sekretorus,milicijos skundikus reikėtų spyriu į subinę vyti iš visų valstybinių postų.Tą padarė estai.Pas mus tos išverstaskūrės atmatos nuo brežnevo laikų šaknis iš šiknos į kėdes suleidusios.

 3. Taip taip parašė:

  Radykit varda kam skirta ta vieta ieskosim kur suo pakastas kokue su kuo rysiai sieja

 4. Jo na pamodeliuokim .galimai... parašė:

  Mažeimiai dailioj vietoj kuria vieta kazkuriam asmeniui.reik ikist gal gimine gal dar kam skokingas itariu.kurkit tik nemanykit kad mes durni.taip neturit ka veikt patys dar kuriat vietas .dirbkit jus one pazadus tesekit kažkam duotus su vietos kurimais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto