„ORLEN Lietuva“ dovana – „Musica humana“ koncertas

Mažeikiškiams koncertą dovanojo kamerinės muzikos ansamblis „Musica humana“. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Valstybės atkūrimo šventės proga dovaną savo įmonės darbuotojams bei mažeikiškiams įteikė bendrovė „ORLEN Lietuva“: trečiadienio vakarą ją buvo galima atsiimti Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.

Čia koncertavo Lietuvos valstybinės filharmonijos kamerinės muzikos ansamblis „Musica humana“ ir jos vadovas prof. Algirdas Vizgirda.
Susirinkusieji susipažino programa „Musica Antiqua Vilnensis Siuita“, kurioje  skambėjo M. K. Čiurlionio, M. K. Oginskio, M. Radvilos, G. F. Hendelio, A. Vivaldžio, J. S. Bacho kūriniai.
Drauge su ansambliu „Musica humana“ koncertavo ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Julija Stupnianek (sopranas), obojininkas Robertas Beinaris, smuikininkas Paulius Biveinis bei vargonininkas Balys Vaitkus.
Už puikų koncertą atlikėjams bendrovės „ORLEN Lietuva“ darbuotojų vardu dėkojo įmonės komunikacijos skyriaus specialistė Birutė Balsytė ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Zenonas Degutis.

Kartu su kameriniu ansambliu koncertavo ir solistė Julija Stupnianek. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Svečius sveikino dekanas Zenonas Degutis. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

3 Atsakymai į “„ORLEN Lietuva“ dovana – „Musica humana“ koncertas”

 1. Mantas parašė:

  Koncertas tikrai geras, daugiau tokių aukštos kokybės renginių mieste! Bet norėjosi skradžiai žemę prasmegti po dekano žodžių – savo teritorijoje, Dievo namuose, prieš visą susirinkusią publiką iškoneveikti maestro, profesorių Vizgirdą kaip „valstietį“, kuriam geriau groti, o ne šnekėti???? Peršasi mintis, kad dekano žodžiai buvo net ne išsišokimas, o kliedesys.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  koncertas geras, tikrai ačiū, bet jau sklindantis kvapas iš užkulisių… nežinau, kaip jautėsi atlikėjai, gal ir smagiau grojosi, kada žinai, jog tavęs laukia pietūs, bet iš po darbo atgužėjusiems alkaniems klausytojams… susikaupti muzikai tad nelabai buvo lengva, kai maisto kvapas nosis kutena…
  truputį nepagarbu…
  ir dekanas kažkokius vėjus pasakojo… išsisėmė?

  o naftininkams tikrai ačiū už dovaną!

 3. Janina parašė:

  Labai geras koncertas, ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto