„ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ baigė sezoną

Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos automobilių ralio čempionatą šeštuoju etapu Utenos rajono keliais baigė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ komanda. Šį sezoną į prizininkų gretas mažeikiškiams iškopti nepavyko.

});

Lenktynes nebaigė dėl avarijos

Praėjusį savaitgalį į šeštąjį šalies čempionato „Samsonas Utena Rally“ etapą išvyko trys mūsų rajono klubo ekipažai. Lenktynes baigė du.

Vitalijaus Plastinino ir Tito Čapkausko ekipažas užėmė penktą vietą, Rokas Varkalis su Tomu Sakalauskiu savo klasėje iškovojo antrą vietą, o Justo Tamašausko ir Deivydo Ketvirčio, kurie viename greičio ruože tapo nugalėtojais, vieną baigė antri, bet 11-jame vertėsi net penkis kartus ir lenktynių nebaigė.

„Sąlygos buvo ekstremalios – praktiškai visą laiką lijo, viso ralio trasa buvo sudėtingos konfigūracijos, daug posūkių, lietus išplovė dangą ir kelias tapo akmenuotas, slidus, ypač miškinguose ruožuose. Trasos sudėtingumą liudija ir tas faktas, kad iš 110 startavusių ekipažų finišavo tik...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto