„ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ dėlioja kito sezono prioritetus

Vienas šalies automobilių ralio čempionato, kuriame varžosi ir „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ ekipažai, etapų vyksta Mažeikių rajono keliuose. Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos automobilių sporto federacijoje sudėliotas naujojo sezono tvarkaraštis. Kitąmet vienas iš automobilių ralio čempionato etapų turėtų vykti Mažeikiuose.  

});

Numatytas svarbus pokytis

Automobilių sporto sezono uždarymo šventė tradiciškai vyko Kaune. Šis sezonas nesėkmingai susiklostė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ klubui – komandinėse Lietuvos automobilių ralio pirmenybėse tarp devynių komandų užimta septinta vieta.

„Kaip niekada, šį sezoną mūsų automobiliai patyrė labai daug gedimų, dėl to klubo ekipažai nebaigdavo lenktynių. Dabar vyksta technikos paruošimas artėjančiam sezonui, taip pat atnaujinsime komandos sudėtį. Gali padėti ir pasikeitusios taisyklės: šiemet į etapo paraišką buvo galima įtraukti tris ekipažus, etape dalyvauja penki mūsų klubo ekipažai, todėl tekdavo sukti galvą, ką įtraukti į paraišką dėl komandinių taškų. O tai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto