„ORLEN Lietuva“ pardavimai išaugo 2 proc.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šių metų trečiąjį ketvirtį „ORLEN Lietuva“ pelnas siekė 29 mln. JAV dolerių. Lyginant su praėjusiais metais, gamybos pajėgumų panaudojimas padidėjo 8 proc., o pardavimai išaugo 2 proc.

„ORLEN Lietuva“ grynasis pelnas po pirmųjų trijų šių metų ketvirčių siekia 195 mln. JAV dolerių. Vis dėlto trečiojo ketvirčio finansiniai rezultatai yra žymiai prastesni nei prieš tris mėnesius. To priežastis – dėl remonto darbų ir dalinio kai kurių naftos perdirbimo įrenginių stabdymo remontui sumažėję pardavimai bei pakitusios atsargos, įskaitant jų perkainojimą iki grynosios realizavimo vertės dėl mažėjančių naftos kainų.
Pasak „ORLEN Lietuva“ generalinio direktoriaus Ireniušo Fanfaros, bendrovė privalo skirti ypatingą dėmesį makroekonominiams pokyčiams bei situacijai rinkoje.
„Vis dar turime atidžiai stebėti tendencijas, ypač tuomet, kai matome, kad perdirbimo maržos yra žemesnės nei antrąjį ketvirtį“, – sakė I. Fanfara.
„ORLEN Lietuva“ yra didžiausia Lietuvos įmonė, eksportuojanti daugiausia produkcijos ir sumokanti didžiausius mokesčius. Nuo 2006 m. PKN ORLEN išleido beveik 4 mlrd. JAV dolerių Mažeikių naftos perdirbimo produktų gamyklai įsigyti ir tolesnėms investicijoms į ją.

One Reply to “„ORLEN Lietuva“ pardavimai išaugo 2 proc.”

  1. Rolandas parašė:

    O kas už gerus rezultatus miestui? Kiek pinigų paskyrė Mažeikių sportininkams,kultūrininkams ir t.t? Ar visas pelnas Lenkijoje?……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto