„ORLEN Lietuva“ taupo – žlugdo savo dukterines įmones?

Nuotrauka iš Naftininkų profsąjugnos archyvo

Naftos perdirbimo įmonėje „ORLEN Lietuva“ vėl neramumai.  Darbuotojai mano, kad  naftos perdirbimo gigantas taupymo sumetimais mėgina tyliai numarinti jai priklausančias dukterines įmones.
Tad trečiadienį buvo surengta įspėjamoji akcija dėl nuolat blogėjančių darbo sąlygų ir užmokesčio mažėjimo.
Naftininkų profsąjungos pirmininkės Virginijos Vilimienės teigimu, jeigu ir toliau nesikeis bendrovės vadovų pozicija, darbuotojai ketina organizuoti dar didesnes akcijas.

Plačiau apie galimas akcijas ir naftos perdirbimo įmonės tolesnius planus skaitykite „Santarvės“ laikraščio numeryje.

12 Atsakymų į “„ORLEN Lietuva“ taupo – žlugdo savo dukterines įmones?”

 1. to tam "nesupratau" parašė:

  Jus manes nepazystate,o vadinate buku:) Apgailetina. Sutinku,kad yra moralinis krachas,bet tai yra visu zmoniu mentaliteto beda,ne tik atskiru verslininku.Patarimas butu toks,kad vietoj prakeiksmu verslui imkites patys to verslo ir zinosite ka tai reiskia tokioje salyje but verslininku.

 2. tam ,,nesupratau" parašė:

  Ir nesuprasi, nes gimei bukas ir aklas, o ta virtuvę verslininko puikiai žino tie kas dirba pas juos ir nereikia čia tų moralų. ,,Pasaulis nuėjo toli“ , o Lietuva bankrutavo moraliai., ką rodo tamstos komentaras.

 3. nesuprantate parašė:

  jus ka reiskia but tuo verslininku,jus tik matote ju graziaja puse,o virtuves nematote.Gali palaikyt ka nori,bet verslas nuo noru nepriklauso. Praejo tie laikai,kai gyvenai vienoje gatves puseje,o dirbai kitoje ir taip 30-40 metu.Pasaulis nuejo toli,o ta sistema bankrutavo ir jus norekite ka norite.

 4. Kaip greit parašė:

  visi pamirso darbe zuvusius . Labai sunkus ju darbas. Mazinamas ir taip mazas atlyginimas.
  Kvailai skamba nuolatine fraze“nepatinka, vaziuokit“. Kodel jie turetu vaziuoti. Cia ju miestas , cia jie dirba.
  Jeigu darbdavys atima is zmogaus 200 lt ir laimingas trina rankas, gaila tokio verslininko……….

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Bjaurus lietuvio bruožas – dergti tuos, kurie nori normalaus atlygio ir palaikot vergvaldžius lenkus, o ne saviškius – žiūrėkit, kad ryt ir jums nesumažintų, nes nafta pinga.

 6. zlugdo:)) parašė:

  taip atrodo sovietmecio isugdytam zmogui,deja pagrindine imone tik optimizuoja savo islaidas.Kodel ji turetu moketi daugiau uz kazkokius pagalbinius darbus? Ji atsikrato jos pinigu ir pelno siurbeliu. O norintys ne vergauti,bet dirbti ir uzsidirbti turi laisve tai daryti.Jei Orlen imoneje dazant tvora negalima uzsidirbti,tai reikia ieskot kur galima. Sedint su tokiu plakatu saleje,vargu ar atsiras didesnes pajamos.

 7. o ? parašė:

  O kur rancas?

 8. haha parašė:

  santarve streikuoja :) nes tokio popiergalio nieks neskaito ,ka skaityt ,kad rasyba zemiau pirmoko :)))visokius sup…… kodus vedinet dar komentuot jei nori ,debilai …….ir visokie kiti santarvistai ,nepirksiu gyvenime ,net siknai miske nusivalyt :))))

 9. Hmmm parašė:

  santarve ar jus jau tokie ubagai kad net normaliai straipsnio nebeparasot ?Parodykit dar savo kolegu panasiu sedevru tipo anonsas ir T.t. Turbut jusu redakcijoj ir tuoletiniu popierium naudojates po kelis kartus?Ko gero suvalkieciai svaistunai palyginus su jumis……

 10. Komentatorius parašė:

  Tik tokias akcijas ir gali daryti, nes profesinė sąjunga yra kažkoks pornografijos filmas, ten vieni kiti tvarko, bet realiai rezultato jokio nebūna, tiesiog laimingi išsiskirsto ir viskas.

 11. lolas parašė:

  Turbūt vėl labai baisią akciją suorganizuosit. Ant 30 į darbą važiuosit, o paskui aplink Mažeikius ratą su vėliavėlėm apsuksit. Labai baisios ir rezultatyvios jūsų akcijos :DD

 12. Nesvarbu parašė:

  Čia tie, kurie priprato prie gero gyvenimo. „Ne vergauti, o dirbti“, jei jau keliamas toks ultimatumas, tai važiuokite į užsienį, nes čia nėra ką veikt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto