„ORLEN Lietuva“ tikslas – gamybos didinimas

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su „PKN Orlen“ prezidentu Voicechu Jasinskiu ir AB „ORLEN Lietuva“ vadovu Ireneušu Fanfara bei Lenkijos ambasadoriumi Jaroslavu Čubinskiu. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Ministras Pirmininkas trečiadienį priėmė naująjį „PKN Orlen“ prezidentą Wojciechą Jasinskį, su kuriuo aptarė Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos „ORLEN Lietuva“ planus.

„Lietuva vertina partnerystę su „ORLEN Lietuva“. Šios įmonės valdoma Mažeikių naftos perdirbimo gamykla yra strategiškai svarbus ūkio subjektas, aprūpinantis visą Baltijos regioną naftos produktais. Mums svarbu, jog bendrovė užtikrintų Mažeikių gamyklos ilgalaikę veiklą. Pokalbio metu buvau informuotas, jog koncernas „PKN Orlen“ yra suinteresuotas, kad „ORLEN Lietuva“ gamybos apimtys didėtų, o ne mažėtų, kad būtų kuriama daugiau darbo vietų ir būtų galimybė plėstis“, – sako Ministras Pirmininkas.
Premjeras įsitikinęs, kad ir toliau bus tęsiamas sėkmingas bendradarbiavimas. Pokalbio metu Ministras Pirmininkas sakė, jog kartu su AB „Klaipėdos nafta“ būtų galima įgyvendinti ekonomiškai naudingą produktotiekio tarp „ORLEN Lietuva“ ir AB “Klaipėdos nafta” statybą. Šiuo klausimu turėtų dirbti abiejų įmonių specialistai.
„PKN Orlen“ prezidentas informavo, jog tebevyksta derybos tarp AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir „ORLEN Lietuva“ dėl logistikos tarifų. Premjeras tikisi, jog derybos bus naudingos abiem pusėms.

12 Atsakymų į “„ORLEN Lietuva“ tikslas – gamybos didinimas”

 1. nemastantiems parašė:

  visu pirma gamykloje liko tik 1300. kas yra dirbes manau supras. atlyginimus karpo kaip tik begali. net slenkanciu grafiku dirbantys negali isdirbti daugiau val. nei ta menesi isdirbo dieniniai( administracija). todel nuimamos naktines pamainos ir sventines dienos, kad maziau reiktu moketi. o patys kokius atlyginimus issimoka + bonusai ir visa kita. tarp kitko Mazeikiu raj. didziausias sk. pagal profesinius susirgimus Lietuvoje. gal ir tai dar nieko nesako?

 2. ....... parašė:

  Rolandai–ka gali duoti Orlen Lietuva? kiaura kaledine eglute? Naftininku gatves papuosimus (ir paskui giriasi visose spaudose, kad Orlen papuose naftininku gatve), ar lenkisku kulturos renginiu? ar 3000eu krepsinio komandai? Ka naudingo jie dave Mazeikiams? Ai teisingai, autobusu stoteles. Manau Mazeikiu miestas ir be Orlen puikiai grazinasi. O jei meras butu kietesnis, kaip pvz Venspilio (Latvija) tada dar grazesni butume.

 3. Gintaras parašė:

  Girdėjau, kad gamykla šiemet organizuos grandiozinę V A S A R O S šventę. Daug pinigų šventei žada skirti UAB „EMAS“.

 4. jus dziaukites parašė:

  ,kad ta gamykla is viso dirba ir duoda darbo 1500 zmoniu. Ateis diena,kai ji uzsidarys,nieko nera amzino. Ja nupirko investuotojas,kuris investavo pinigus,kad atsiimtu savo investicija ir uzdirbtu pelno.Toks yra verslo tikslas. O jus su sovietiniu mastymu matydami,kad kazkam pradejo sektis prasote duok ir man,padovanok kazka,ar tau gaila,milijonus uzdirbi. Jei ne ta imone Mazeikiai butu zombiu miestas,miestas turi duoti kazka imonei,padeti jai,kad tik kuo ilgiau testu veikla ir jai sektusi.

 5. to emigrantas parašė:

  sunku buvo pagooglinti pries pezant vien tam, kad pezeti. manau nors tiek supranti, kad vidutinis atlyginimas, tai visu atlyginimas sudetas kruvon ir padalintas is zmoniu skaiciaus.

 6. sz parašė:

  Europoje dauguma gamyklu automatizuotos, tad tikrai nereiks lenkti nugaros. Be to jos ekonomiskesnes, tersia maziau aplinka. O cia sena „bandura“ ir tiek.

 7. žinovas parašė:

  Nėra jau tie atlyginimai orlene kažkokie stebuklingi. Eiliniai darbuotojai gauna praktiškai LT vidurkį. Naujai priimami – šiek tiek daugiau nei minimumas. Aišku, vadovų ir lenkų atlyginimai žyymiai didesni… Įmonė gaudama tokius pelnus tikrai galėtų nuveikti miesto gerovei. O dabar tik nuodų tonomis nemokamai iš kaminų tegauname.

 8. Emigrantas parašė:

  Džiaukitės ir nepezėkite nesamonių , Naftos įmonėje atlyginimai palyginus su kitais sektoriais superiniai. Tad ko netenkina važiuokite Europa jūsų laukia ten gausite tą patį , tik nugarą lenksite dvigubai.O dabar bent sėdite savo namuose su savo artimaisiais ir miegate savo svarioje lovoje.

 9. Rolandas parašė:

  Apie orų atlyginimą-nė kalbos negalima būti. Bet tokius pelnus uždirbdami turėtų pasidalinti ir su visuomene-sportininkais,menininkais,kurie garsina Mažeikių vardą. Miesto puošybai ir t.t Pagaliau ir areną galėtų padovanoti miestui. Uspaskich Kėdainiams padovanojo,jis rusas,o lenkai…..

 10. jo parašė:

  Rolandai, viską sportui ir kultūrai, o tie kur ten dirba, tegu būna oru sotūs

 11. xaxa parašė:

  Baranka tau Ruli ,eik pats uzdirbk ir remk ka tik nori :PPP

 12. Rolandas parašė:

  O kada Mažeikių meras susitiks? Ką Orlenas duos miestui,kadangi pelnai didėja. Gal pagaliau,kultūrai,sportininkams skirs pinigėlių?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto