„Oro karaliaus“ titulas atiteko viekšniškiui

Šarūno Mažeikos nuotrauka

Šiauliuose vykusioje Lietuvos krepšinio lygos žvaigždžių dienoje nuskambėjo ir mūsų rajono vardas – „Oro karaliaus“ titulą iškovojo devyniolikmetis viekšniškis Šarūnas Beniušis, šiuo metu atstovaujantis Kauno ekipai „LSU-Baltai“.

Atsipalaidavo po pirmo dėjimo

„Oro karaliaus“ konkurse dalyvavo septyni krepšininkai, tarp kurių buvo ir viekšniškis, 206 centimetrų ūgio vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis.
Po pirmojo etapo geriausius rezultatus parodė jis ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos legionierius Yance Gates. Šių dviejų krepšininkų dvikovoje sėkmė lydėjo Šarūną, kuris surinko 93 taškus ir dviem taškais aplenkė juodaodį legionierių.
„Patikėkite, jaudulys buvo didžiulis – jaunas, niekam nežinomas ateini į tokio lygio turnyrą, stebint tokiam skaičiui sirgalių! Tačiau po pirmojo dėjimo apsiraminau, atsipalaidavau, ir toliau jau tik sėkmė bereikėjo.
Sunkiausiu dėjimu vadinčiau tą, už kurį gavau aukščiausią įvertinimą, visų penkių teisėjų dešimtukus – dėjimą per nugarą. Kelis kartus bandžiau, niekaip nepavyko, tačiau kai jau pavyko, tai pavyko. Finale net buvo lengvesni dėjimai, arba ne tiek sudėtingi“, – „Santarvei“ pasakojo jaunasis krepšininkas.
Šarūnas pažymėjo, kad laimėti tokį konkursą – labai malonu, ypač aplenkiant šoklumu pasižyminčius juodaodžius.

Stengiasi įgyti patirties

Viekšniškis, praėjusį sezoną rungtyniavęs Mažeikių komandoje, dabar pirmuosius metus žaidžia Lietuvos krepšinio lygoje – jis atstovauja Kauno „LSU-Baltams“.
„Pirmi metai aukščiausiame Lietuvos krepšinio divizione, labai ir nėra ko norėti, kad žaisčiau visas rungtynes. Šiuo metu dar tik plušu treniruotėse, siekiu tikslo ir manau, kad žaidžiu pagal savo galimybes, – sakė krepšininkas. (Per šį sezoną viekšniškis LKL vidutiniškai žaidžia po devynias minutes, pelno po 1,4 taško ir atkovoja po 1,7 kamuolio, rezultatyviausios rungtynės – su Kauno „Žalgiriu“ – 10 pelnytų taškų ir 7 atkovoti kamuoliai, – V. S.)
Paklaustas apie pelnytą keturių tūkstančių litų prizą, žaidėjas sakė dar neplanavęs, kur jį panaudos, bet prisipažino: rasiąs kur išleisti. Švęsti laimėjimo taip pat nebuvo laiko – pirmadienį iš ryto vaikinas treniravosi, o vakare turėjo važiuoti į studentų krepšinio čempionato rungtynes Vilniuje.

Patiko paskutinis dėjimas

Šarūnas Viekšniuose savarankiškai pradėjo žaisti krepšinį nuo ketvirtos klasės, nuo šeštos klasės iki mokyklos baigimo lankė treniruotes pas trenerį Algimantą Giedrą.
Buvęs treneris džiaugėsi buvusio auklėtinio sėkme. „Kitų žodžių neturiu – šaunuolis. Šarūnas nuo pat pirmųjų treniruočių buvo darbštus, pasižymėjo neblogu šuoliu, turi ilgas rankas. Tad dabar labai maloniai nuteikė, kad aplenkė labiau patyrusius lygos žaidėjus. Vakar nenorėjau trukdyti, paskambinsiu šiandien ir būtinai pasveikinsiu“, – kalbėjo treneris.
A. Giedra pažymėjo, kad labiausiai jam patiko paskutinis Šarūno dėjimas, už kurį gavo 49 balus – tai dėjimas kamuolį permetus tarp kojų.
„Seku ir savo auklėtinio pasirodymą LKL, manau, kad jam, kaip jaunam žaidėjui, dar trūksta stabilumo. Tačiau tai pataisoma, reikia tik dirbti, įgyti patirties ir nenuleisti rankų. O šis laimėjimas taip pat gali paskatinti jauną žaidėją“, – viliasi treneris.

3 Atsakymai į “„Oro karaliaus“ titulas atiteko viekšniškiui”

  1. vieksniske parašė:

    labai malonu kad tokius zmones isaugino musu Vieksniai,kyla jaunimas,sekmes

  2. SINJORAS parašė:

    Kyla vaikis. O dar tik 20. Man jo dėjimai patiko

  3. elta parašė:

    Šaunuolis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto