Paaiškėjo finalų dalyviai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo prieš mėnesį prasidėjusio rajono aštuoni prieš aštuonis futbolo turnyro „Mažeikių rajono Savivaldybės Vasaros taurė 2019“ finalų dalyviai.

Atkaklios pusfinalio dvikovos lėmė, kad dėl nugalėtojų taurės kovos „Olimpas SC“ prieš „Tirkšlius“, o dėl bronzos apdovanojimų varžysis „Mažeikių United“ ir „Impulsas“.
Pirmosiose ketvirtadienio rungtynėse užfiksuotas netikėtumas – po reguliariojo čempionato ketvirtoje vietoje buvusi „Tirkšlių“ komanda greitai pelnė pirmą įvartį ir iniciatyvą savo rankose išlaikė visas rungtynes. Tirkšliškiai rezultatu 4:2 privertė pasiduoti pirmą vietą pirmajame etape užėmusią „Mažeikių United“.
Kitose pusfinalio rungtynėse emocijos taip pat liejosi per kraštus: „Olimpo SC“ futbolininkai pirmieji pelnė įvartį, „Impulso“ žaidėjai rezultatą išlygino, tačiau aukštesnę vietą užėmusi ekipa vėliau įgijo dviejų įvarčių persvarą ir ją išlaikė beveik iki rungtynių pabaigos. „Impulso“ futbolininkams pavyko šią persvarą sumažinti iki minimumo, tačiau „Olimpas SC“ šventė pergalę rezultatu 4:3 ir žengė į finalą.
Turnyro finalinės dvikovos vyks rugpjūčio 16-ąją Tirkšlių pušyno stadione. Pirmosios rungtynės dėl trečios vietos prasidės nuo pusės šešių vakaro, o dėl nugalėtojų taurės planuojama žaisti nuo pusės septynių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto