Paaiškėjo santarvė.lt savaitės konkurso laimėtojai

Burtų keliu laimingąsias išrinkęs Arūnas Jarmoška žadėjo ir daugiau konkursų portalo santarvė.lt skaitytojams. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį paaiškėjo santarvė.lt skelbto savaitės konkurso nugalėtojai. Kvietimus į kriminalinę komediją bei Vytauto Šiškausko koncertą pageidavo laimėti daugiau kaip 200 santarvė.lt „Facebook’e“ draugų.

Kvietimus laimėjo moterys

Bendrovės „Santarvės laikraštis“ direktorius Arūnas Jarmoška pirmadienį ištraukė du laiminguosius, kurie keliaus į pasirinktą renginį Mažeikiuose.
Kone pusantro šimto mažeikiškių norėjo laimėti kvietimus į kriminalinę komediją „Žirklės“. Juoko dozei trečiadienį kviečiama savo pavardės neatskleidusi Edita Zak.
Kur kas mažesnė konkurencija vyko dėl bilietų į „Pasimatymą muzikiniame vakare su Vytautu Šiškausku“. Pasiklausyti atlikėjo dainų sausio 26-ąją keliaus Edita Kleinauskienė.
Kvietimus dviem laimėtojos gali atsiimti „Santarvės“ redakcijoje V. Burbos g. 6.

Laukia nauji konkursai

Laimėtojus burtų keliu ištraukęs direktorius A. Jarmoška skaitytojus ragina stebėti skelbiamus konkursus – naujas konkursas portale santarvė.lt bus paskelbtas jau antradienį.
Konkursuose gali dalyvauti tik santarvė.lt draugai socialiniame tinklalapyje „Facebook“. Juo galima tapti interneto puslapio www.santarvė.lt viršuje paspaudus mygtuką „patinka“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto