Paaiškėjo sportiškiausia verslininkų asociacijos įmonė

Šventės akimirka. Nuotraukos iš Mažeikių verslininkų asociacijos albumo

Savaitgalį Balsių poilsiavietėje šeštąjį kartą vyko Mažeikių verslininkų asociacijos sporto ir pramogų šventė. Jos metu buvo išsiaiškinta sportiškiausia asociacijos įmonė.

Rungtys visiems

Šventėje aštuoniolikai įmonių atstovavo daugiau nei keturi šimtai darbuotojų ir jų šeimų narių, kurie varžėsi komandinėse ir individualiose rungtyse.
Smagaus užsiėmimo šventėje turėjo ir vaikai. Jiems buvo paruošta atskira programa. Vaikų miestelyje mažieji šventės dalyviai atliko įvairias užduotis, rungėsi su piratais, ieškojo paslėpto lobio.
Šventės dalyvių laukė ir pramoginės rungtys: „Guminių mėtymas į taikinį“, „Timpukas“, „Tinklinis su paklodėmis“, „Pagalvių mūšis“.
Taip pat buvo organizuoti įmonių pasirodymai tradicinei Mažeikių verslininkų asociacijos žvaigždei laimėti. Pagal iš anksto pasiruoštą scenarijų įmonių atstovai vaidino pasakas. Šios užduoties laimėtojas paaiškės po elektroninio balsavimo, kuris vyks visą šią savaitę.

Išsiaiškino nugalėtojus

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad komandinėse varžybose stipriausi buvo UAB „Kvistija“ darbuotojai, pirmąsias vietas užėmę žaisdami krepšinį ir kvadratą.
Dar viena labai sėkmingai pasirodžiusi įmonė – UAB „Saurida“. Šios įmonės atstovai pirmąją vietą užėmė žaisdami tinklinį, o krepšinio varžybose liko treti.
Likusias prizines vietas: antrąją vietą krepšinio varžybose laimėjo AB „Pieno žvaigždės“, tinklinio varžybose antra liko UAB „Impeka“, trečia vieta atiteko UAB „Taumona“.
Kvadrato varžybose antri liko UAB „Kavita“ darbuotojai, o treti – AB „Pieno žvaigždės“ atstovai.
Individualiose rungtyse įmonių atstovai geriausius sportininkus aiškinosi smiginio, šaudymo iš lanko ir pneumatinio šautuvo, baidarių ir šaškių varžybose. Rankos taiklumą išmėgino mini golfo ir stalo teniso turnyruose.
Mažeikių rajono savivaldybė įsteigė atskirus du prizus individualių rungčių laimėtojams šaškių ir šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyse.
Susumavus galutinius visų varžybų taškus paaiškėjo, kad daugiausiai jų susirinko UAB „Kvistija“, kuri ir tapo sportiškiausia šių metų Mažeikių verslininkų asociacijos įmone.

2 Atsakymai į “Paaiškėjo sportiškiausia verslininkų asociacijos įmonė”

  1. Naftianikas parašė:

    O kas belieka?

  2. o tai... parašė:

    …naftininkai tik pilvus augina alų gerdami?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto