Paaugliai vėl šokdina pareigūnus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariate jau trečią kartą per birželio mėnesį paskelbta dviejų mažeikiškių paauglių – sesers ir brolio – paieška, ketvirtadienį iki vidurdienio jie dar nebuvo rasti.

Keturiolikmetė ir dvylikametis iš namų Gamyklos gatvėje išėjo ir negrįžo antradienį, apie pusę šešių vakaro. Kaip informuoja policijos pareigūnai, mergaitė yra apie 175 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, mėlynų akių, šviesių ilgų plaukų, ausyse turi įvertus baltus auskarus, avėjo juodos spalvos, baltais padais sportinius batelius, vilkėjo tamsiai rudas džinsines kelnes, mėlyną baltomis juostomis palaidinę, juodą sportinį megztinį, su savimi turėjo juodą kuprinę ir mobilųjį telefoną. Jos brolis yra apie 160 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, trumpų juodų plaukų, mėlynų akių, avėjo juodus sportinius batelius, vilkėjo kamufliažinių spalvų šortus, tamsiai mėlyną sportinį megztinį, juodą kepurę su snapeliu, su savimi turėjo mobilųjį telefoną. Pastebėjus šiuos paauglius, pareigūnai prašo apie tai juos informuoti.
Per birželį tai jau trečias kartas, kai pareigūnai vykdo šių dviejų nepilnamečių paiešką – prieš tai jie iš namų buvo išėję birželio 17-osios ir 21-osios vakarais ir dingę kelioms dienomis. Ir tai ne vienintelės šios poros paieškos – jos buvo skelbtos ir praėjusiais metais.
Anot pareigūnų, dažniausiai šie paaugliai iš miesto niekur nedingsta – po kelių dienų patys pareina į namus. Yra buvęs atvejis, kai juos parkelyje pastebėjo pareigūnai ir parvežė namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto