Paauglių paieškos – nuolatinis policijos darbas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tik policijos pareigūnai suranda iš globos įstaigos išėjusius ir iš auklėtojų akiračio dingusius paauglius, juos ir vėl pasiekia pranešimai apie kitų globotinių dingimą.

Išvežta į socializacijos centrą

Paskutinėmis praėjusių metų dienomis Mažeikių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gruodžio 29-osios vakarą iš bendruomeninio pagalbos vaikams centro  išėjusių ir negrįžusių dviejų nepilnamečių mergaičių.
Antradienį policijos pareigūnai viešojoje erdvėje išplatino globos namų auklėtinių (septyniolikmetės ir šešiolikmetės) nuotraukas, jų aprašymą bei prašymą padėti nustatyti nepilnamečių buvimo vietą. Pranešime pažymėta, kad mergaitės iš centro prapuola jau ne pirmą kartą.
Trečiadienį policijos pareigūnai informavo, kad abi paauglės buvo rastos gyvos ir sveikos, tačiau šį kartą jų keliai išsiskyrė: septyniolikmetė grąžinta į bendruomeninį pagalbos vaikams centrą, o  jaunesnė paauglė išvežta į socializacijos centrą.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Paauglių paieškos – nuolatinis policijos darbas”

 1. Rūta parašė:

  Kažin ar tuos vaikus kas ten ir myli? Iš namų, kuriuose gera, kur esi gerbiamas ir mylimas, kur nuoširdžiai rūpinasi, vaikai nebėgtų. Kažkas ten labai negerai

 2. Graudu parašė:

  Tai vaikų protesto forma prieš grubų ir brutalų elgesį su jais. Gal reikėtų pradėti ieškoti kompromisų, sužinoti ko jie tikisi, ko pageidauja, bet nešūkauti ir vadinti ,,debilais”. Dirbant tokiais metodais kaip vyr. socialinė darbuotoja ir naujoji direktorė su saujele prijaučiančiųjų nieko gero nereikia tikėtis. Reikia dirbti patiems, bet nekrauti visko ant policijos pečių.

 3. Zina parašė:

  Nemoka direktorė bandrauti su vaikais ir tiek. Visiškai nesupranta jų, o šie ir protestuoja. Tokį darbą turi dirbti išmanantis žmogus.

 4. Mažeikiškė parašė:

  Nieko panašaus dėl naujos direktorės! Tai merginos ir vaikiukai, kurie niekaip nesileido ir nesileidžia į kalbas dėl kitokio gyvenimo būdo. Tai tas pats kaip mažam vaikui atimti saldainį, o jiems valkatavimo džiaugsmą. Jie spygauja iš laimės, kaip jiems buvo gera landynėje (jų supratimu, komforto zonoje)! Klausimas, kiek iš jų po tokios paauglystės hormonų audros, grįš į doros kelią. Vargu bau….Aplinkoje tokių buvo nedaug…

 5. Ne parašė:

  Pradejus naujai direktorei dirbt kazkodel padaznejo pabegimai… Idomu, kodel???? Kazkas cia ne taip…

 6. as parašė:

  Tur būt niežti tam tikrą vietą,išlėkė,kad kas nors pakasytų.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Ir vėl

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto