Paaukotas valandas atperka laimėjimai

Andrius Šakinskas sportui paaukoto laisvalaikio nesigaili – viską atperka auklėtinių laimėjimai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga už kūno kultūros ir sporto plėtrą rajone pagerbtas Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos kūno kultūros mokytojas Andrius Šakinskas „Santarvei“ sakė, kad paaukotas laisvalaikio valandas atperka vaikų akys, spinduliuojančios pasiekus pergalę.  

Židikiškiai svarsčių kilnotojai, kuriuos subūrė A. Šakinskas, garsėja savo sportiniais pasiekimais. Gimnazijos komanda šiemet pirmą kartą tapo Lietuvos moksleivių sporto žaidynių svarsčių kilnojimo nugalėtoja. Išugdyti ne tik Lietuvos, bet ir Europos čempionai.
„Susidomėjimas svarsčių kilnojimu prasidėjo ir keistai, ir paprastai – prieš aštuonerius metus mūsų gimnazijoje mokėsi vienuoliktokas – geras vaikinas, tik nelabai mėgo žaisti krepšinį. Tai jis ir paklausė: „Mokytojau, ar galiu svarstį pakilnoti?“
Kol kilnojo, mokiniai jį stebėjo, patys po truputį prisidėjo… O svarsčių kilnojimą tais metais ir į Mokinių sporto žaidynių rungčių sąrašą įtraukė“, – pradžią prisiminė pedagogas, gimnazijoje kūno kultūrą dėstantis jau septynioliktus metus.
Pirmą kartą nuvažiavę į varžybas židikiškiai jose tik sudalyvavo – vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, o jau kitais metais rajoninėse komandinėse varžybose buvo iškovota trečioji vieta, po to penkerius metus iš eilės gimnazijos stipruoliai pelnė tik auksą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Paaukotas valandas atperka laimėjimai”

 1. Bevardžiams parašė:

  Štai ir lietuvių mentalitetas. Anot,kad pasidžiaugtų, komentatoriai drabstosi purvais, kurie patys gyvena ir bujoja pačioje terpėje. Pavydūs žmonės. Mokytojau, nekreipkite dėmesio į likimo nuskriaustuosius, kurie dejuoja, bamba. Sėkmės darbe.
  P.s. prieš komentuojant, pasiskaitykite, kas rašoma Santarvėje. Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Šaunuolis mokytojas, subūrė vaikus, išmokė pasitikėti savo jėgomis, pasiekti gerų rezultatų ir taip išgarsinti paprastą kaimo gimnaziją. O kad tai tik eilinis darbas, šitaip gali kalbėti pavyduoliai. Laisvu laiku reikia organizuoti treniruotes, reikia organizuoti keliones į varžybas (jos kiek žinau vyksta savaitgaliais).
  Taip ir toliau mokytojau, Jūsų treniruoti vaikai tikrai bus dėkingi ilgai.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Mokausi šioje mokykloje jau šešerius metus. Kai atėjau tikrai nei krepšinio, nei tinklinio žaist nemokėjau. O šio mokytojo dėka išmokau. Ir nereikia čia pilti purvo, kad vien tik svarsčių kilnojimu užsiima. :)

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Joo, noriu sportuot o jis i pamoka veluoja 10-15 min ir dar anksciau paleidzia

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Koks ten valandu aukojimas? Turi jis tu valandu apmokamu daugiausiai mokykloje ir tegul nesigiria, kad dirba is idejos. O be tu svarsciu ten nieko daugiau ir nevyksta – nei kvadrato, nei krepsinio, nei tinklinio nieks nemoka zaisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto