Pabaigti kelio Mažeikiai–Ežerė kapitalinio remonto darbai

Nuotr. iš lakd.lrv.lt tinklalapio

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) informuoja, kad baigti valstybinės reikšmės krašto kelio Ežerė–Mažeikiai ruožo nuo 6,89 iki 9,188 km remonto darbai. Atliktų darbų vertė – 1,66 mln. eurų.
Kapitališkai suremontuoto valstybinės reikšmės krašto kelio, vedančio per Mažeikių miestą, atkarpa yra 2019 metais rekonstruoto valstybinės reikšmės krašto kelio Ežerė–Mažeikiai ruožo nuo 0 iki 6,89 km darbų tęsinys.

LAKD pranešime teigiama, kad, atlikus kapitalinio remonto darbus, beveik 2,3 km atkarpoje įrengta nauja kelio dangos konstrukcija, pėsčiųjų perėjos su apšvietimu, įrengtas ir atnaujintas vertikalus bei horizontalus ženklinimas, viešojo transporto sustojimo aikštelės.
Visiškai užbaigus viso valstybinės reikšmės krašto kelio Ežerė–Mažeikiai atnaujinimo darbus, nuo šiol Mažeikių miesto gyventojai bei svečiai, taip pat svečiai iš Latvijos galės keliauti ir saugiau, ir patogiau.
Valstybinės reikšmės krašto kelio Ežerė–Mažeikiai atnaujinimas yra 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto įgyvendinimo dalis.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Pabaigti kelio Mažeikiai–Ežerė kapitalinio remonto darbai”

 1. B. parašė:

  Aš tai tokius dar būčiau pasiuntęs mokytis lietuvių kalbos. Už tuos pačius pinigus. Komentuoti veržiasi, bet rašyti be klaidų taip ir neišmoko.

 2. Egyda parašė:

  Uz 1,7 mln eu as ir kialia ir keliukus su dviracio taikais irengciau netik kelije nuo ezeres iki mzk bet ir visiem susikirtusiems pakeliui kaimams (balenam ir tt) visiem ivaziavimus iki slenkscio buciau idpyles ta atsfalta
  Ot vyksta pinigu skalbimas

  1. B. parašė:

   Aš tai tokius dar būčiau pasiuntęs mokytis lietuvių kalbos. Už tuos pačius pinigus. Komentuoti veržiasi, bet rašyti be klaidų taip ir neišmoko.

 3. KUR VISA TAI? parašė:

  Ko čia nesamonė, kokiu būdu galės keliauti saugiai jei nėra kuom keliauti… net nuotraukoje nėra ne vieno iš paminėtų dalykų, nei perėjų nei takų nei apšvietimų… tokio pezalizmon dar nieks nematė…

 4. Juozas parašė:

  O suprojektuot ir įrengt dviračių taką arba bent atbrėžt kokį platesnį kelkračio gabaliuką nuo ETG iki Buknaičių ar fantazijos, ar pinigų pritrūko? Ir tik paskui per visus galus veblenama apie ekologiškas transporto priemones, taršos mažinimą, ekologijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*