Pacientų pavėžėjimo įkainiai skiriasi

Mokamos pacientų pervežimo paslaugos kainų skirtumas skirtingose įstaigose gyventojams kelia klausimų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Žmonės, turintys sunkiai sergančių artimųjų, kartais susiduria su problema, kai ligonį reikia pervežti iš gydymo įstaigos į reabilitacines, slaugos įstaigas ar parvežti namo. Pakliuvę į tokią situaciją žmonės pasirinkimų turi nedaug, nes gulinčių arba sunkiai judančių ligonių lengvuoju automobiliu neveši, todėl tenka samdyti greitosios medicinos pagalbos automobilius.
Kai kurie transportuojamų ligonių artimieji, sužinoję, kiek už suteiktą paslaugą teks susimokėti, pyksta, kad mūsų šalyje pelnomasi iš ligonių ir juos slaugančių artimųjų.

});

Samdė ne kartą

Savo patirtimi apie nesėdinčio, kojų neremiančio neveiksnaus ligonio parvežimą iš gydymo įstaigų namo pasidalijo tirkšliškė Danutė Perminienė.

Pasak jos, istorija prasidėjo dar vasaros viduryje.
„Pirmiausia patys išvežėme insulto ištiktą mano vyrą į Regioninę Telšių ligoninę. Jis ten pabuvo savaitę. Tada samdėme „greitąją“, kad iš Telšių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto