Padegėjas nusitaikė į garažą

Ugnies padaryta žala siekia tūkstantį litų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmadienį apie devintą valandą vakaro saugos tarnybos „Manginta“ pultas gavo pranešimą, kad Smėlio gatvėje esančiame garaže, kurį saugo minėta tarnyba, suveikė priešgaisrinė signalizacija.

Priežastis – padegimas

Kai į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, garažo durys jau degė atvira liepsna, bet persimesti į patalpas ugnis nespėjo.
Kaip sakė garaže dirbęs vyras, tik prieš keliolika minučių baigęs darbus, jis perdavė garažą saugos tarnybai ir dviračiu išvažiavo namo. Todėl vienintelė galima gaisro priežastis – padegimas. Ugnies padaryta žala siekia tūkstantį litų.
Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo „visuomenei pavojingu būdu“, už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Gaisro nebuvo

Kitas pranešimas tą pačią dieną buvo gautas iš Ukrinų – pravažiuojantys keliu žmonės pamatė iš ūkinio pastato besiveržiančius dūmus ir apie tai informavo bendrąjį pagalbos centrą. Atvykus pareigūnams, nustatyta, kad nerimauta be reikalo – žmonės ardė pastatą, metė nuo jo šiaudus ir šiukšles, kurias degino vietoje.
Kaip informavo rajono priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, apsiribota įspėjimu, nes grėsmės kilti gaisrui nebuvo.

2 Atsakymai į “Padegėjas nusitaikė į garažą”

  1. , parašė:

    Tukstantis litu uz supuvusias duris?

  2. vardas parašė:

    Likviduoti kuo greičiau reikia visus tuos baisius garažų masyvus. Bjauroja aplinką, ekologiją ir koncentruoja viską kas nelegalu. Institucijos tenai nekiša savo nosies, nekontroliuoja taršos, atliekų tvarkymo, higienos normų, statybų įstatymų laikymosi. Užtai ten sulindę visi miesto murziai daro savo tvarką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto