Padegėjas sulaikytas dviem mėnesiams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono gyventojui A. P., įtariamam sukėlus gaisrą Pervažos gatvėje, skirta griežta kardomoji priemonė – Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo nutartimi jis sulaikytas dviem mėnesiams.

Tokia kardomoji priemonė mažeikiškiui skirta, atsižvelgiant į Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių apylinkės prokuratūros pareiškimą.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad naktį iš rugpjūčio 29 d. į 30 d. įtariamasis A. P., atėjęs prie pastato Pervažos gatvėje, tyčia padegė metaliniame konteineryje buvusias makulatūros atliekas.
Kaip informavo Telšių apylinkės teismo pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Kristina Videikienė, popieriui užsidegus ir degant atvira liepsna, užsidegė ir kitas individualiai įmonei priklausantis turtas. Tokiais savo veiksmais įtariamasis A. P. įmonei padarė 120 tūkst. eurų turtinę žalą.
Skundas dėl Mažeikių rūmų nutarties skirti tokio pobūdžio kardomąją priemonę perduotas nagrinėti Šiaulių apygardos teismui. Už didelės vertės svetimo turto sugadinimą ir sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu įtariamajam gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto