Padėkota Dainų šventės kolektyvų vadovams

Autoriaus nuotrauka

Kultūros ministerija ir Lietuvos liaudies kultūros centras kolektyvų, dalyvavusių Lietuvos dainų šventėje „Čia mano namai“, vadovams įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanas. Jiems padėkojo ir rajono Savivaldybės vadovai.

Dovanos vadovams

Kultūros ministro Šarūno Biručio ir Lietuvos liaudies kultūros centro direktoriaus Sauliaus Liausos pasirašytus padėkos raštus, vertingus albumus apie Lietuvos dainų švenčių tradicijas ir Dainų šventės medalius bei rajono Savivaldybės padėkos dovanėles rajono kolektyvų vadovams įteikė rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Ir jis, ir kiti rajono vadovai pasidžiaugė puikiu mažeikiškių pasirodymu Dainų šventėje, jų gausa, padėkojo kolektyvų vadovams ir jų vadovaujamų kolektyvų nariams – dainininkams, šokėjams, muzikantams, mėgėjų teatrų trupėms – už ištvermę, kantrybę ir dalyvavimą.

Visa tautinė kultūra

Kolektyvų vadovai kalbėjo apie šių metų Dainų šventės išskirtinumą: ne vienas, dalyvaujantis šioje tautos fiestoje ne pirmą kartą, akcentavo, kad ji savo režisūra, apipavidalinimu, dalyvių skaičiumi ir pasirengimu buvo viena įspūdingiausių.
Nuo 1971-ųjų Dainų šventėse dalyvaujantis metų Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorius Ričardas Grušas pažymėjo, kad tokios Dainų šventės dar nėra buvę: joje visais aspektais pristatytas visa Lietuvos tautinė kultūra.
Kolektyvų vadovai pasidalijo savo nuotaikomis, pastebėjimais, įspūdžiais, kuriuos jie parsivežė iš sostinės, išsakė kai kuriuos pageidavimus ir pastabas.

5 Atsakymai į “Padėkota Dainų šventės kolektyvų vadovams”

 1. Ach parašė:

  Koks Brazausko akmuo?…kam nusišnekam…na o jei ir būtų, kas tokio?

 2. Ach parašė:

  Koks Brazausko akmuo?…nusišnekėjot…nežinot nerašykit

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Prie pliko akmens…:D

 4. Mažeikietė parašė:

  Gal nekelkime žmogaus iš numirusių. Visai graži nuotrauka prie savivaldybės. O kur kitur? Kas tau rašytojau, nepatinka gamta, jos dovanos. Ir graži tavietelė, šalia tokie solidūs pastatai: gimnazija, savivaldybė. Tikrai gražu!!!!!!!!!!!

 5. Sonata parašė:

  Nejaugi nebėra kitos vietos fotografijai nei Brazausko akmuo….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto