Pagalba kitiems – kasdienis ir atsakingas darbas

Tiek šalyje, tiek rajone kasmet daugėja socialines paslaugas gaunančių žmonių.
Nuotr. iš SAM archyvo

Per šventes visi esame linkę kalbėti apie gėrį, pagalbą kitiems. Padėti vienišiems, sergantiems žmonėms kviečia įvairios labdaros akcijos. Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybai toks rūpestis yra kasdieninis.

});

Per šimtą darbuotojų vienijanti tarnyba yra didžiausia socialines paslaugas rajone teikianti įstaiga. Socialiniai darbuotojai paramos gavėjams padeda ne tik įvairiais darbais, bet ir neleidžia jiems pasijusti vienišiems.

Tarnybos vadovė Zita Jonauskienė interviu „Santarvei“ neslėpė, kad atsakingame darbe neišvengiama problemų, sunkumų, tuo labiau kad daugėja ir namuose paslaugas gaunančių žmonių, su kiekvienu reikia rasti bendrą kalbą. Judėti į priekį tarnybos darbuotojus skatina jų darbo įvertinimas, nuoširdus „ačiū“.

– Kitais metais jau minėsite tarnybos gyvavimo dvidešimtmetį. Kokia buvo pradžia, kaip per porą dešimtmečių pasikeitė tarnybos veikla?
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto