Pagerbė rajono pedagogus

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį, artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, rajono Savivaldybės atstovai pagerbė pedagogus, kurių mokiniai pasiekė aukštų įvertinimų olimpiadose.

Simbolinėmis Savivaldybės įsteigtomis dovanomis apdovanota keturiolika pedagogų.
Padėkos raštai įteikti pedagogėms iš Gabijos gimnazijos: Audronei Mažeikienei, Genovaitei Meinorienei, Elenai Kryževičienei, Ilonai Nūtautienei, Živilei Nagienei bei Ingridai Muturei.
Įvertinti ir Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojų Romualdos Žilinskienės bei Laimos Skabickienės, Kalnėnų pagrindinės mokyklos pedagogių Snieguolės Vitkevičienės, Larisos Rimiškienės ir Jūratės Fridrikienės bei „Ventos“ progimnazijos mokytojos Dovilės Šliterienės nuopelnai ruošiant mokinius olimpiadoms ir konkursams.
Padėkos raštai įteikti ir dviem pedagogėms iš rajono mokyklų: Balėnų pagrindinės mokyklos mokytojai Ilonai Alčauskienei bei Viekšnių gimnazijos mokytojai Jolantai Jūrienei.

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

10 Atsakymų į “Pagerbė rajono pedagogus”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Uz kokius nuopelnus Nutautienei is Gabijos gimnazijos? Ar bent zinoma,kaip ji dirba su moksleiviais,kaip su juos vadina necenzuriniais zodziais per pamoka? Musu klasei,kai mano vaikai mokesi, teko atsisakyti jos,kaip aukletojos paslaugos,kai kreipemes pas direktoriu su prasymu ir irodymais… Ji puikiai sugebejo musu vaiku klase suskaldyti i geriecius ir blogiecius.Pati ta dare per pamokas. Keletas mokiniu net pakeite kita mokykla del jos,neadekvataus elgesio. Vd,blogieciams moksleiviams,nors jie ir tikrai gerai ismane chemija,nes samdesi papildomas chemijos konsultacijas,taip sugadino chemijos pazymius,kad jie nebegalejo rinktis sau megiamos profesijos. Jos elgesys,tiesiog nepedagogiskas ! Ji negali dirbti su moksleiviais.Ne darbo metu stazas, svarbu ,bet kaip jie pradirbti su mokslaeiviais .Rasau,nes zinau ir daug mums teko isgyventi del sios moteriskes.nesinori net pedagoge vadinti.O dar gavo apdovanojima? Tai kuo bereikia tiketi jaunajai kartai? Jie gauna negerus pavyzdzius is tokiu ale mokytoju!

 2. mmm parašė:

  Kokie liūdni mokytojų veidai, kad ir apdovanoti, bet nelaimingi…

 3. to "palyginkit" parašė:

  Atsakau į klausimą: ogi mes patys. Ar mums reikia šou? Specialių efektų? Malūnsparnių su desantininkais, kurie ruošiami galimiems mokytojų streikams malšinti? Pasidarykim tylutėlę šventę sau, o jeigu koks dar „neužglušintas“ klerkas, ar dar padorus žmogus padovanos gėlę su šypsena, tai bus, manau, didesnė šventė be pompastikos. Bet šventė.

 4. palyginkit parašė:

  palyginkit nuotraukas kaip paminėta angelų sargų diena ir kaip pagerbti mokytojai mokytojų dieną. Kas už toki atsainų požiūri yra atsakingas?

 5. Geri patarimai parašė:

  Mokytojų dienos paminėjimas kaip ir praeitais metais, ir dar anksteniais, apdovanojant tik keturiolika mokytojų, per paprastas renginys.
  Siūlyčiau: 1 – pritariu kaip ir yra – pagerbti olimpiadų nugalėtojų mokytojus, bet didelėje auditorijoje
  2 – pagerbti ilgiausiai išdirbusius ir dar ,,nenukvakusius“ nuo sveikatai pavojingo darbo
  3 – pasidžiaugti pirmus metus pradėjusiai pedagogais ir t.t.
  4 – sugalvok pats

 6. Lankytoja parašė:

  Drįsčiau kiek pasiginčyti, kad į gimnazijas ateina gabiausi mokiniai. Stebiu kelerių pastarųjų metų tendencijas ir galiu pasakyti, kad į gimnazijas patenka ir tokių mokinių, kurie vargiai susikrapšto kai kurių dalykų 4 ar 5 metiniuose įvertinimuose. Dar pastebėjimas, kad niekada rajono valdžia (ir ne rajono) neapdovanoja mokytojų, kurių mokiniai niekur nedalyvavo, nieko nelaimėjo. Negi jie nėra verti pagarbos vien dėl to, kad per savo ilgus darbo metus išmoko šimtus vaikų tiesiog rašyti, skaityti, skaičiuoti ir paprasčiau būti eiliniais žmonėmis, dirbti juodą darbą.

 7. Vaida parašė:

  Ponia Svetlana tikrai teisi – žinių pagrindai suformuojami žemesnėse klasėse, atskleidžiamas vaiko kūrybingumas, pomėgiai. Gi gana lengva dirbti su tuo, kuris ateina motyvuotas, žingeidus, norintis mokytis, reikštis. Mokinių padėkos yra Jūsų didžiausias nuopelnas, nebelaukite jo iš valdžios, nors, tikiu artėjant profesinei šventei tikrai norėtųsi jo sulaukti. Būti įvertintam. Neskaičiuokite valandų, dirbkite ir toliau, kaip iki šiol. Tokia gi mūsų dalia, atlikti tylų, didiems žmonėms nematomą darbą.

 8. Svetlanai parašė:

  Pagrindai dedami nuo pradinių klasių…tad visų laurų neprisiimkite sau.Dėl gimnazijų sutinku.

 9. Svetlana parašė:

  Pastebėjimas, gimnazijos laimi olimpiadas…..bet ne jos pamatus padeda, visą įdirbi atlieka pagrindinių mokyklų mokytojai, specialistai dalykininkai. Į gimnazijas atvyksta patys gabiausi mokiniai, kuriuos išugdė būtent pagrindinių mokyklų mokytojai per -8/9 metus. O gimnazijos tik laurus „skina“ ir puikuojasi, kokie jie nuostabūs, gimnazistas vos pusmetį jų mokykloje , o jau konkursų laureatas…..GĖDA
  Beje rajone yra daug pedagogų, kurie mokinius paruošę įvairiausiems konkursams ir yra laimėję puikių prizų. O gal išrinks rajonas labiausiai savo darbui atsidavusį pedagogą, kuris neskaičiuodamas savo darbo valandų visapusiškai ugdo jaunąją kartą?

 10. Elze parašė:

  Šaunuoliai Gabijos mokytojai, kurie ugdo gabius mokinius, atskleidžia talentus ir formuoja intelektualų kolektyvą, ko konkurentams stinga :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto