Pagerbti Dainų šventės dalyviai

Kolektyvo vadovai po pagerbimo įsiamžino su valdžios atstovais. Jurgitos JOKUBAUSKIENĖS nuotr.

Antradienį Savivaldybėje buvo pagerbti septintosios Moksleivių dainų šventės kolektyvai.  Padėkos raštai bei leidinys „Mažeikių krašto ženklai“ buvo įteikti Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos, Mažeikių choreografijos mokyklos bei Mažeikių Gabijos gimnazijos kolektyvų vadovams.

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė, kuri vadovavo visai Mažeikių miesto delegacijai Dainų šventės metu, kolektyvų vadovams įteikė po knygą „Mūsų vardas – Lietuva“, kuri lyg įrodymas, kad mažeikiškiai tikrai dalyvavo šventėje bei stropiai dirbo išvykę į sostinę.
Taip pat N. Zakalskienė padėkojo kolektyvų vadovams: „Juk tai pats stipriausias patriotinis jaunimo ugdymas.“
Be to, daugelis Mažeikių miesto kolektyvų buvo įvertinti Švietimo ir mokslo ministerijos ir jiems buvo įteikti M. K. Čiurliono meno mokyklos sertifikatai su nurodytomis kategorijomis.
„Tai tik dar vienas įrodymas, kad turint tiek daug gabių kolektyvų dalyvauti Dainų šventėje būtina. Šiemet  galėjome išleisti net apie 400 šimtus dalyvių ir tuo galime tik pasidžiaugti. Pakako skirtų lėšų, buvome įvertinti“,– pasidžiaugė ministerijos sertifikatus mažeikiškiams perdavęs Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Garsina Mažeikių vardą

Įspūdžiais iš Dainų šventės pasidalijo ir Choreografijos mokyklos tautinių šokių ansamblio „Kauškutis“ vadovė Jolanta Tendienė: „Galime didžiuotis savo miesto kolektyvais ir jų vadovėmis, kadangi repeticijų metu Vilniuje nuolat buvo dėkojama už puikų triūsą.“
Taip pat kolektyvų vadovai pasidžiaugė koncertinių rūbų bei muzikos instrumentų atnaujinimu.
„Reikia džiaugtis, kad mūsų miesto moksleiviai garsina rajono vardą, yra entuziastingi ir tikimės, kad ir toliau bus aktyvūs tiek dalyvaudami šalies, tiek rajono renginiuose“, – kalbėjo Savivaldybės meras Antanas Tenys, dėkodamas kolektyvams už Mažeikių garsinimą.

Živilė DAMULYTĖ

4 Atsakymai į “Pagerbti Dainų šventės dalyviai”

 1. Lina parašė:

  Šiaip nieko, didelis akmuo.

 2. muzikalkes choras valdo! ;D parašė:

  Oi gerai atitusinom! Daugiau tokiu ekskursiju! Kita diena jauciu puse net nejo koncertuot: DD dar iki siol kepenys skauda :DD

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Negi nematai, kad Tenys rankosi turi…

 4. SKAITYTOJA parašė:

  „Dainų šventės metu, dalyviams įteikė po knygą „Mūsų vardas – Lietuva“.“Nesupratau…gal kolektyvams ar vadovams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto