Pagerbti geriausi rajono ūkininkai

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Pramogų salėje vyko konkurso „Metų ūkis 2022“ rajoninio turo nugalėtojų apdovanojimas, į kurį buvo pakviesti ir kiti darbštūs, sėkmingai ūkininkaujantys žmonės iš visų seniūnijų.
Padėkos raštų, dovanų ūkininkai sulaukė iš savo rėmėjų. Ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas Eligijus Pocevičius padėkos raštus įteikė sąjungos pagalbininkams.

Konkurso nugalėtojais šiemet pripažinti Loreta ir Antanas Teniai iš Laižuvos seniūnijos. Nuo 1999 m. ūkininkaujantys auksūdiškiai šiuo metu valdo 500 hektarų žemės ir puoselėja modernų  augalininkystės ūkį. 

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Antroji vieta atiteko jauniesiems ūkininkams Grasildai ir Mindaugui Gudeliams iš Tirkšlių seniūnijos. Jie ūkininkauja nuo 2018 m., turi gyvulininkystės ūkį bei pieno perdirbimo cechą ir jau spėjo išgarsėti puikiais sūriais, kitais pieno produktais. Ūkininkai dirba 40 ha žemės, laiko 40 melžiamų karvių.
Trečiąją vietą pelnė Sedos seniūnijos ūkininkai Regina ir Kęstutis Lemežiai. Nuo 2002 m. ūkininkaujanti šeima puoselėja mišrų ūkį – dirba 125 ha žemės, laiko galvijų, paukščių.

Susirinkusiuosius sveikino, padėkos raštus bei piniginius prizus laimėtojams įteikė Savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Auryla ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Linas Memys. Ūkininkams buvo perduoti ir Seimo narių Valiaus Ąžuolo bei Laimos Nagienės sveikinimai, dovanos, europarlamentaro Broniaus Ropės padėkos.
Renginyje dalyvavo Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Juknevičius, gausus būrys svečių, rėmėjų.
Renginį vedė, šventinę nuotaiką kūrė atlikėjas Donatas Balvočius ir grupė „Po stogu“.

Visą straipsnį skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto