Pagerbti ir apdovanoti mažeikiškiai

Garbės piliečio vardas suteiktas Vaclovui Radvilui. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Praėjusią savaitę visa Lietuva minėjo devyniasdešimt devintąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo  metines. Mažeikiuose Vasario 16-osios šventinių renginių kulminacija buvo šventinis koncertas ir nominacijų įteikimas Mažeikių kultūros centre.

Įteiktos nominacijos

Šventinio koncerto metu vyko ir tradicija tapusi iškilminga Garbės piliečio vardo suteikimo ir nominacijų įteikimo ceremonija. Šiais metais „už išskirtinį indėlį į Mažeikių rajono verslo aplinką, socialinį-ekonominį vystymą, aktyvią visuomeninę veiklą“ Garbės piliečio vardas suteiktas ir specialios regalijos įteiktos ilgamečiam Mažeikių kompresorių gamyklos vadovui, vienam iš buvusios UAB „Ingman ledai“ steigėjų Vaclovui Radvilui.
Taip pat buvo įteikta ir 14 nominacijų už socialinės-ekonominės plėtros Mažeikių rajone spartinimą. Renginio metu taip pat buvo pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę bei sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Pagerbti ir apdovanoti mažeikiškiai”

  1. E parašė:

    Radvilui.nevejuokinkit.sedi jusu kedeje dabar ir apdovanojat vel savus o ne zmones lenkancius nugaras ir mylintys garsinantys ta skurdzia ubago lietuvele.radvilui eina ba.. . Vegedziai nazeikiu valdzia meras ir tt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto