Pagerbti moksleiviai – olimpiadų laimėtojai

Autorės nuotr.

Kasmet, baigiantis mokslo metams, skvere prie Lietuvos tūkstantmečio akmens renkasi moksleiviai, kurie tais mokslo metais dalyvavo ir pelnė laimėjimų respublikinėse olimpiadose, konkursuose, jų regioniniuose turuose.

});

Tradicija tęsiama: pirmadienio popietę buvo pagerbti didžiausių laimėjimų 2022–2023 mokslo metais pasiekę Mažeikių rajono moksleiviai.

Pasiekta gražių rezultatų

Tradiciniu tapusiame olimpiadininkų pagerbimo renginyje buvo apdovanoti 37 įvairaus amžiaus mokiniai – nuo pirmokų iki dvyliktokų iš Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos, Kalnėnų, Senamiesčio, Pavasario, „Ventos“ progimnazijų, Viekšnių, Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijų.

Autorės nuotr.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė,  kad, mokslo metams baigiantis, suvedami rezultatai, kaip mokiniai atstovavo Mažeikių rajonui, ką iškovojo ir kuo galima pasidžiaugti.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto