Pagerbti respublikinių olimpiadų laimėtojai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės vadovai pagerbė penkis gabiausius rajono moksleivius, šiais mokslo metais sėkmingai atstovavusius Mažeikių rajonui respublikinėse olimpiadose.

Jau tradicija tampa kiekvienų mokslo metų pabaigoje pakviesti ir Savivaldybėje pagerbti moksleivius, garsinančius Mažeikių rajoną už jo ribų.
„Šiemet buvo priimtas sprendimas pakviesti respublikinių olimpiadų, organizuotų Švietimo ir mokslo ministerijos, prizinių vietų laimėtojus. Atskirų universitetų, kolegijų, draugijų organizuotuose konkursuose, olimpiadose, viktorinose nugalėjusių moksleivių mūsų rajone yra tikrai daug. Jūs esate laimėtojai ne vienos, o net keleto olimpiadų ir džiugu, kad mes turime kuo pasidžiaugti“, – kalbėjo Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
Iš penkių į apdovanojimus kviestų moksleivių, atvyko Gabijos gimnazijos abiturientas Mindaugas Bertys bei trečiaklasis Elvinas Ribinskas, Merkelio Račkausko gimnazijos ketvirtokas Justinas Šakinis, lydimi šių mokyklų vadovų Stasio Šiurkaus ir Astos Žukauskienės.
Gabijos gimnazijos pirmokas Vilius Mažeika ir  Merkelio Račkausko gimnazijos antrokė Giedrė Žiulpaitė tuo metu dalyvavo konkursuose, todėl apdovanojimuose Savivaldybėje dalyvauti negalėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto