Pagerbtos rajono gamtosauginės mokyklos

Alinos Jonikės nuotr.

Pirmadienį Leckavoje vyko Mažeikių rajono gamtosauginių mokyklų Žaliųjų vėliavų ir Tarptautinių sertifikatų įteikimo rajoninis renginys. Jie buvo įteikti penkiolikai gamtosauginių mokyklų. Mažeikių lopšelis-darželis „Delfinas“ tokia vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu apdovanotas dešimtąjį kartą.

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius informavo, kad iš 74 švietimo įstaigų, dalyvaujančių Gamtosauginių mokyklų programoje, net 15 yra iš Mažeikių rajono. Padėkos raštu  už ilgametį darbą ugdant moksleivius ir vietinę bendruomenę aplinkos apsaugos srityje apdovanota lopšelio-darželio „Delfinas“ direktorė Laima Žiubikienė ir darželio-mokyklos „Kregždutė“ direktorė Brigita Momgaudienė – už aktyvią ir naudingą visuomeninę veiklą aplinkos apsaugos srityje, gamtosauginių mokyklų sutelkimą, jaunosios kartos aplinkosauginių vertybių ugdymą.
Žaliosios vėliavos ir Tarptautiniai sertifikatai įteikti Renavo pradinei mokyklai, Kalnėnų, Pavasario, Balėnų, Užlieknės pagrindinėms mokykloms, darželiui-mokyklai „Kregždutė“, lopšeliams-darželiams „Delfinas“, „Pasaka“, „Berželis“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Žilvitis“, „Giliukas“, „Gintarėlis“.
Tarptautinė Aplinkosauginio švietimo fondo Gamtosauginių mokyklų programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Programos dalyviai, kiekvienais metais įvykdę Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus, apdovanojami Žaliąja vėliava ir Tarptautiniu sertifikatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto