Pailgintos dienos grupės paslaugos pabrangs beveik keturis kartus

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Penktadienį dauguma politikų pasisakė už pailgintos dienos grupės paslaugos kainos didinimą Mažeikių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose. Už tai, kad vaikai po pamokų galėtų likti mokykloje dar kelioms valandoms, tėvai turės pakloti po 20 eurų per mėnesį, nepriklausomai, kiek dienų vaikas naudojosi šia paslauga. Kaina galės būti šiek tiek sumažinta tik moksleivių atostogų metu.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

9 Atsakymai į “Pailgintos dienos grupės paslaugos pabrangs beveik keturis kartus”

 1. Mokytoja parašė:

  Pasiimkit tuos savo auksus iškart po pamokų ir nereikės nieko mokėtį

 2. Barskintuvs to Aleksandra parašė:

  Pagal tamstos leksikona sprendziu, jog jus zinote kas labai patinka istvirkusiems vyrams….

 3. Anonimas parašė:

  80 cnt už vieną dieną, t.y. maždaug 20 cnt. už vieną valandą. Nu tikrai brangiai…

 4. Nesvarbu parašė:

  L. Rimkienė, kai gavo sostą prie lovio, visos Mažeikių problemos išsisprendė, nebėra jokių problemų. Tiek nedaug tereikia žmogui…ir tyla.

 5. DAIVA parašė:

  Viena kandidatė ,kuri prieš rinkimus deklaravo -,,visada žmonių pusėje“ ,kai gavo vicemerės postą , tai jau dabar yra biurokratų pusėje. Per Tarybos posėdį nė vieno žodžio L.Rimkienė nebeištaria dėl vienos ar kitos paslaugos brangimo : pailgintos dienos grupės paslauga pabrangs , baseino paslaugos pabrangs , o dar anksčiau ir dėl maitinimo paslaugų buvo iškilę eilė problemų. LR Seimas nusprendė skirti 50 eurų vaiko pinigų ,tai vietiniai politikai ir biurokratai iš tėvų per paslaugų kainų didinimus ir įvairias rinkliavas atims visą 100 eurų , o gal ir daugiau. Taip kuriama Gerovės valstybė.

  1. spauda rašė parašė:

   todėl ir gavo,kad pasižadėjo sėdėti ausis suglaudusi

 6. DAIVA parašė:

  Ar Mažeikių rajone sporto klubai taip greitai atsidaro ar Sporto tarybos pirmininkė ir vicemerė S.Bernotienė nemoka suskaičiuoti savo rajono sporto klubus? Savaitės pradžioje S.Bernotienė sakė ,kad yra 26 sporto klubai , o jau penktadienį , Tarybos posėdyje S.Bernotienė teigia ,jog yra 30 sporto klubų. Savivaldybės internetinė svetainė skelbia ,jog rajone yra 28 sporto klubai. Na jei tiek sunkiai sekasi susiskaičiuoti sporto klubus ,tai tada kyla pagrįstų abejonių dėl lėšų skirstymo teisingumo. Ten sumos didesnės. Gal ir jų nemokate skaičiuoti? Sporto mokyklos direktorius absoliučiai nieko naujo nepasakė, na nebent, kad šioje mokykloje dirba archyvarė. Galima manyti ,kad ta darbo vieta panašiai buvo atiduota taip, kaip kažkada V.Džiugelio žmona R. Džiugelienė gavo UAB,,Mažeikių autobusų parkas “ ekskursijų vadovės pareigas. Jau kokia 25 metai, o gal ir daugiau Sporto mokykloje, kaip buvo 5 sporto šakos tai ir yra. Gal S.Bernotienei pakeitus Sporto Koncepciją ir Sporto mokykloje kažkas keisis? Keista tai ,kad krepšinio miesto komandoje ,,Ereliai “ šiuo metu žaidžia , ko gero , tik vienas mažeikietis lankantis Sporto mokyklą ir tas pats komandos ,,Ereliai“ direktoriaus G.Petrulevičiaus sūnus – Kajus Petrulevičius. Ar kitiems nėra vietos ar tie kiti blogiau žaidžia už direktoriaus G.Petrulevičiaus sūnų ? :)

 7. Aleksandra parašė:

  Nu naxui,išptotėjot visai.

 8. Anonimas parašė:

  Tai gal bent iki 18 val dirbs, kad būtų galima iki 17 val dirbti ir tik tada atvažiuoti pasikmti vaikų???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto