Palangos galerijoje – šilko darbai iš Mažeikių

Šeimos nariai džiaugiasi pirmosios Jolantos Pakamanienės parodos sėkme. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Savaitgalį Palangoje, kavinėje-galerijoje „Liepa“, atidaryta mažeikiškės Jolantos Pakamanienės darbų paroda.

Sulaukė pasiūlymo dar sugrįžti

Tapyti ant šilko moteris pradėjo prieš ketverius metus – būtent tada ji ėmė lankyti palangiškės dailininkės Daivos Stonkuvienės kursus. Per tuos metus J. Pakamanienė dalyvavo įvairiose kursų dalyvių surengtose parodose, o personalinei ryžosi pirmąsyk. Ir tai tik kursų vadovės paakinta.
Vadovė neleido ilgai galvoti – viskas sutarta, vežk darbus, ir tiek, – sakė J. Pakamanienė ir prisipažino: jei būtų turėjusi laiko pagalvoti, gal dar nebūtų ryžusis.
Parodos atidaryme dalyvavę mažeikiškiai ir vietiniai meno gerbėjai palankiai įvertino tapybos darbus, mažeikiškei buvo pasiūlyta vasarą kurorte surengti dar vieną ekspoziciją.

Vienos iš klubo surengtų parodų tema buvo – ištapyti drabužius. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Padėjo dukra

„Labai džiaugiuosi, kad mama ėmėsi šio iššūkio, ne tik dėl to, kad tai jai suteikia džiaugsmo, bet ir dėl galimybės pasidžiaugti jos paveikslais“, – mamos kūrybos rezultatus apibendrino aštuntokė dukra Milda, kuriai buvo patikėtas atsakingas darbas – parengti parodos pristatymo tekstą.
Kol kas artimiausias mažeikiškės planas – su savo darbais supažindinti kraštiečius, gegužę ji ketina ant šilko tapytus paveikslus eksponuoti Šilalėje.
Parodą kavinėje-galerijoje „Liepa“ (Sodų g. 14) bus galima apžiūrėti dar dvi savaites.

2 Atsakymai į “Palangos galerijoje – šilko darbai iš Mažeikių”

  1. Aušra parašė:

    Visada turėjai lengvą ranką piešimui. Labai tikiuosi, kad ir į Šiaulius atveši savo darbus. Sveikinu, nuoširdžiai už tave džiaugiuosi!

  2. VYTAUTAS parašė:

    VISA LIUTIKŲ ŠEIMYNA LABAI DŽIAUGIASI.SEKMĖS TOLIMESNĖJE KURYBOJE.SMAGU BŪTŲ PAŽIŪRĖTRI IŠ ARČIAU.ATSIŪSIME DRAUGŲ PALANGIŠKIŲ PAŽIŪRĖTI IR ĮVERTINTI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*