Palnosiškiai pirotechnikai pasaulio fejerverkų čempionate laimėjo trečią vietą

Kaliningrade neseniai vykusiame pasauliniame fejerverkų čempionate palnosiškiai Neringa ir Tomas Galdikai pelnė trečią vietą. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Fejerverkai jau kurį laiką yra tapę neatsiejama įvairių švenčių dalimi. Prisiminkime vasaros pabaigoje Mažeikių senamiesčio parke vykusį roko festivalį „Gers!“ arba paskutinę pagrindinės Mažeikių miesto eglės įžiebimo šventę. Abiejų šių švenčių kulminacija – fejerverkai.
„Kaip gražu. Kaip viskas suderinta. Labai patiko. Oho! Nesitikėjau“, – tokie yra minėtose šventėse dalyvavusių žmonių atsiliepimai.
Tikriausiai ne vienas nustebs sužinojęs, kad fejerverkus stilingai „šokti“ muzikos ritmu priverčia ne specialistai iš Lietuvos didmiesčių ar užsienio, o Palnosuose gyvenanti pora.

Pirmadienį suskambo „Santarvės“ redakcijos telefonas. Pažįstamas mažeikiškis papasakojo naujieną: Kaliningrade neseniai vykusiame pasauliniame fejerverkų čempionate palnosiškiai Neringa ir Tomas Galdikai pelnė trečią vietą.
Tai, kad mūsų rajone, Milių kaime, veikia pirotechnikos įmonė, užsiimanti fejerverkų šou organizavimu, gerokai nustebino.
Jau netrukus skambinome T. Galdikui – prašytis į svečius, suderinti laiką pokalbiui.
Pirotechnikas susitikti pokalbiui sutiko sakydamas, kad nori papasakoti apie tai, jog, ir gyvenant toli nuo didžiųjų šalies miestų, mylint savo darbą, galima daug nuveikti.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto