Palnosų bibliotekoje – literatūriniai renginiai

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Palnosų bibliotekoje vyko popietė „Prisimenant V. Šekspyro kūrybą“, skirta Viljamo Šekspyro 400-osioms mirties metinėms paminėti. Į ją susirinko Daubiškių pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Giedre Gedgaudaite.  
Bibliotekininkė vaikams pristatė V. Šekspyro biografiją bei žinomiausius jo kūrinius: „Hamletą“, „Romeo ir Džiuljetą“, „Karalių Lyrą“, „Otelą“, „Vasarvidžio nakties sapną“ bei „Makbetą“. Labiausiai vaikams patiko V. Šekspyro sukurta tragedija „Romeo ir Džiuljeta“. Susiskirstę vaidmenimis, visi renginio dalyviai skaitė ištrauką iš šios dramos. Po to vaikai rašė rašinį „Ar šiandien dar yra Romeo ir Džiuljetų?“
Palnosų bibliotekoje taip pat vyko literatūros klasikų kūrinių ekranizacijų peržiūra. Renginio dalyviams bibliotekininkė pristatė rašytojo Balio Sruogos biografiją bei jo garsiausią romaną „Dievų miškas“. Daubiškių pagrindinės mokyklos 9–10 klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Giedre Gedgaudaite žiūrėjo režisieriaus Algimanto Puipos pagal šį romaną sukurtą filmą, o po to dalinosi įspūdžiais, kuriuos jiems paliko šio įdomaus kūrinio ekranizacija.
Rasa RUDNICKIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palnosų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto