Palnosų „šaltinis“ tvindo kaimą, kada tai baigsis – neaišku

Tomo GALDIKO nuotr.

Metai po metų Palnosų kaime kartojasi potvyniai – netoli gyvenamųjų namų į paviršių ima veržtis vandens srovės. Namuose nebeveikia kanalizacijos sistemos, ima tvinti aplinkui esančios teritorijos. Kaimo gyventojai šią problemą, kuri tęsiasi jau dešimtmečius, vadina „Palnosų šaltiniu“.
Kai „Santarvė“ pradėjo aiškintis palnosiškių bėdą, „Mažeikių vandenų“ atstovai patikino: bus imtasi priemonių, kad panaši situacija nepasikartotų.
Vėliau paaiškėjo, kad įveikti „Palnosų šaltinio“ problemą – ne taip paprasta.

Palnosiškis Tomas Galdikas apie nelaimę, kai vandens srovės veržiasi į paviršių ir viskas aplinkui tvinsta, paskelbė socialiniuose tinkluose. Vyras stebėjosi, kad metų metus niekas negali gyventojams padėti. Pasak jo, kai tik pasimato vandens srovė, pas juos namuose nustoja veikti kanalizacija. Apie neveikiančius nuotekų tinklus ir į aplinką besiveržiančias fekalijas jis iškart pranešęs UAB „Mažeikių vandenys“.
„Deja, jie nepajudinami. Kaip ir kiekvienais metais, lig užsikirtusi plokštelė vis kartoja: pas juos viskas gerai, viskas veikia, o į nuotekų tinklus patenka daug vandens ir jų siurbliai nespėja pumpuoti“, – rašė T. Galdikas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Tomo GALDIKO nuotr.

2 Atsakymai į “Palnosų „šaltinis“ tvindo kaimą, kada tai baigsis – neaišku”

  1. Odeta parašė:

    O mes vidurį miesto M.Valančiaus g. 19, 21 nr. jau antras mėnuo iš namų be botų negalime išeit, mašinos kurios bando pravažiuoti arba bamperius sulaužo arba dugnas pasideda ant ledo, Mažeikių savivaldybė į gyventojų skundus nereaguoja visai

    1. Yzy pyzy parašė:

      Kviečiat policiją, fiksuojat žalą ir merui ant stalo žalos atlyginimui pateikiat.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto