Palnosuose – nelegalus ginklų arsenalas

Pareigūnų paimtas savadarbis šaunamasis ginklas kartu su šaudmenimis perduotas ekspertams. Nuotrauka iš policijos archyvo

Po kilusio šeimyninio konflikto garbaus amžiaus palnosiškiui teko atsisveikinti su nelegaliai laikomais ginklais ir šaudmenimis.

Ginklams leidimo neturėjo

Gavę pranešimą apie šeimyninį konfliktą, policijos pareigūnai nuvyko į Palnosus pas 71-erių metų vietos gyventoją.
„Turėjome žvalgybinės informacijos, kad pastarasis gyventojas pas save laiko nelegalius ginklus. Narpliodami konflikto aplinkybes, kartu apžiūrėjome namus ir ūkinį pastatą ir vieną po kito – lovoje po patalyne, spintoje, dėžėje – aptikome ginklų ir šaudmenų“, – informavo rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.
Policijos pareigūnai pas palnosiškį aptiko du savadarbius šaunamuosius ginklus, revolverį bei įvairaus kalibro šovinių. Visiems šiems pavojingiems radiniams šeimininkas leidimo neturėjo.

Pakliuvo į areštinę

Pirmadienio rytą vyriškis buvo atvežtas ir uždarytas į policijos areštinę, dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokių ginklų laikymą vyriškiui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Visi policijos konfiskuoti ginklai ir šaudmenys perduoti ekspertizei.
Per šiuos metus tai jau antras ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis mūsų rajone, pernai tokių tyrimų buvo trys.

11 Atsakymų į “Palnosuose – nelegalus ginklų arsenalas”

 1. chm... parašė:

  O policininkai orderį kratai turėjo? Kažkaip neįtikėtina, kad vykstantiems į šeimyninį konfliktą teisėjas būtų davęs kratos orderį. Tad kokiu pagrindu šie šaunūs vyrukai kratė lovas ir kitas vietas? Jei turėjo žvalgybinės informacijos, tai reikėjo gauti orderį ir atlikti teisėtą kratą. Kas ten įstatymuose pasakyta apie neteisėtu būdu surinktus įkalčius?.. Aš ne už žmogelį, laikantį namuose ginklus, kurie vieną kartą gali iššauti. Bet jokiu būdu aš ir ne už teisėsaugą, kuriai, kaip Stalino laikais „vsio zakonno“.

 2. Jokubas parašė:

  Tai tada apsirikau bus Zemaitijos 22 devinaukstis.O gal cia pats samagonkininkas ir pakoregavo mane.Nu bet Mazeikiu policininkam tai nerupi manau kad tokie nieksai sedi po policijos sparneliu.Tarpkitko pas sita G.Skeivi tegu padaro krata tada nustebtu „pareigunai“kiek jie ten rastu svetimu asmens dokumentu.

 3. Skeptikas to Jokubas parašė:

  Tai kad Zemaitijos 20 yra „Maxima“ :)) Kur ten ta samane prekiaujama? :)))

 4. jokubas parašė:

  nu nelaikau kad sitas senolis pavojingas gal tie kurie cia baiminasi juo tik jam pavydejo kad turi senukas saviginai ginkla opolicininkai tegu nesigiria kad zygdarbi atlike.Tegu pirma naminukes“pardavejus“sutvarko o ju yra paciuose Mazeikiuose policijai po nosimi butent Gintaras Skeivys gyvenantis Zemaitijos 20jei aiskiau tai devinaukstis prekiauja namine ir kontrabandinem cigaretem.Sekantis adresas Gintaras Balanas prekiauja samagonu ir cigaretem bei uz samagona superka vogtus daiktus jo adresas Draugystes 16-3

 5. ginte parašė:

  Koks čia arsenalas? Kažkoks vaikiškas pykšt- pykšt ir „melkaškės“ šovinukai, kuriais tarybiniais laikais vidurinėse mokyklose mokyklinukai per „karinio“ pamoka šaudydavo. Nu didvyriai,… pliusą Mažeikių kriminalistai užsidėjo, dabar jau gali skylutes mundure gręžti , ordinus kabins… hi, hi, hi. Jus dar iš vaikų vandens pistoletus atiminėt pradėkit ir spaudoj skelbtis.

 6. Pažįstamoji parašė:

  Ačiū dievui, kad neatsitiko kaime didelės tragedijos. O mes visą laiką buvome nesaugūs. Dabar gal ir kaimynai atsikvėps lengviau. Reikia atkelti duomenis, jis tarbiniais laikais kai kam grasino.
  Tik konfiskuokit viską, nes mes bijom jo!

 7. VIETINIS parašė:

  Tas ,,vargšelis“ pensininkas, yra tokia kaimo, o ypač aplinkiniams sopanti rakštis, kad oj, oj…

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  ATSEDES IR BAUDA NURASYS.IR STOGA IR MAISTA VELTUI GAUS:)

 9. KAIMIETIS parašė:

  „Turėjome žvalgybinės informacijos’-tai 50 metu vieša kaimo paslaptis!!!!!!!!! Ha ,Ha , Ha

 10. jokubas Jokubaitis parašė:

  mat kokie lietuvos policininkai didvyrei kur koki pencininka nubaus uz ginklo laikyma nelegaliai mato kad su tokiu zmogeliu susitvarkyti lengva tai ir pirmyn,o kurie nelegalei laiko samagona ir tuo paciu prekiauja nelegaliom cigaretem ju nemato.Yra toks Gintaras Skeivys gyvena Zemaitijos 20name jeigu ka policininkam galiu priminti ten devinaukstis kitas taskas Draugystes 16 butas 3 Gintaras Balanas ten jis dar superka uz naminuke ir vogtus daiktus manau konkreciau nebereikia gal sureaguos ponai policijos pareigunai

 11. AGENTAS 007 parašė:

  CIA TAI NEKAS TEKS SENUKUI PINIGINE PAPLONINT.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto