Palnosuose – spektaklio premjera

Nuotr. iš Palnosų bibliotekos archyvo

Penktadienį Palnosuose įvyko vietos gyventojų, susibūrusių į mėgėjų teatro trupę, spektaklio „Diena kaip dovana“ premjera.

Palnosų biblioteka birželio 28 d. pakvietė vietinius ir aplinkinių kaimų gyventojus į spektaklį, kuris vyko bendruomenės namų salėje ir pritraukė gausų žiūrovų būrį.

Palnosų kaimo mėgėjų teatro spektaklio „Diena kaip dovana“ režisierė – Birutė Marčiauskienė.  Kiekvienas renginys, šventė – tai darbo vaisius, spinduliuojantis kuriančio žmogaus širdies šviesą. Labai svarbu, kad kaime kultūra gyvuotų, nes ji reikalinga vietos žmonėms.

Aktoriai bei režisierė pasidarbavo tikrai iš peties – ne juokas sukurti valandos trukmės spektaklį, kurio pagrindinė mintis – nepamiršti bendravimo tarp artimųjų, kaimynų.

Nuotr. iš Palnosų bibliotekos archyvo

„Diena kaip dovana“ – tai žemaitiškas, liaudiškas, mūsų buities tradicijomis ir kaimo rūpesčiais apipintas spektaklis, kuriame išmoningai parodomas žmonių bendravimas, tarpusavio santykiai, požiūris į šiuolaikines gyvenimo problemas.

Žiūrovai neliko abejingi palnosiškių vaidybiniams talentams, kurie spinduliavo atsidavimu vaidybai, noru kuo išraiškingiau perteikti spektaklyje reikšmingas emocijas.

Dėkojame šauniajam Palnosų kaimo mėgėjų teatrui,  ačiū Jums už puikią Teatro šventę. Ačiū Birutei Marčiauskienei už mėgėjų teatro subūrimą ir dvasios puoselėjimą, ačiū už Jūsų atsidavimą ir kantrybę. Linkiu kūrybinio įkvėpimo, geriausių bei ryškiausių emocijų scenoje ir dar daug vaidmenų.

Dovilė Kinčinienė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Palnosų biblioteka

Nuotr. iš Palnosų bibliotekos archyvo

One Reply to “Palnosuose – spektaklio premjera”

  1. J.Vaičkaus Skrajojamasis teatras parašė:

    Sveikiname dar vieną teatrinį įvykį. Džiugu, kad teatras vis pamilstamas ir Mažeikių rajone. Gyvuokite ir džiuginkite žiūrovus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto