Paminėjome sukaktį, užbaigėme metus

Mažeikių visuomeninei organizacijai „Mano namai“ – 20 metų. Jos įkūrėjai – Mažeikių tautodailininkai Benigna ir Pranas Tolišiai. Jau du dešimtmečius iš pradžių į klubą, vėliau į visuomeninę organizaciją tuo pačiu pavadinimu susibūrę vienminčiai, puoselėjantys aplinkos grožį ir bendrystę, dalijasi patirtimi, mokosi, įgyvendina kūrybines idėjas.

„Mano namų“ archyve sukaupta nemažai vaizdinės medžiagos, išleistos dvi knygos –fotoalbumai „Gražiausios sodybos ir sodai“ ir „Mažeikiai – mūsų miestas“.  

Organizacijos dalyviai savo kūrybines idėjas pristato įvairiose šventėse, konkursuose, jau aplankyta nemažai Lietuvos vietovių. Įgyvendinami įvairūs projektai, organizuojamos parodos.  

„Mano namų“ žmonės ištikimi savo miestui, turi daug draugų ir pasekėjų, mylinčių gamtą, daugelį sieja nuoširdi bendrystė.

Smagu, kad kūrybai amžius – ne riba. Įvairių socialinių grupių, profesijų, pomėgių žmonės yra pasiilgę kūrybinių dirbtuvių. Švietimo įstaigos, bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos prisideda prie iniciatyvų, aktyviai dalyvauja kūrybos procesuose.

Baigiasi 2023-ieji – Kiškio metai. Kalėdinių renginių šurmulyje Kiškienė (taip pat gamtos draugė) pasveikino „Mano namų“ dalyvius ir jų bičiulius, prikepė pyragų ir vaišino visus susirinkusiuosius.

Ne tik sau, bet ir visiems linkėjome gražių švenčių: džiaugsmo, tikėjimo ir vilties.

Krista KINČIENĖ
Visuomeninės organizacijos „Mano namai“ vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto