Paminėtas Mažeikių lopšelio-darželio „Berželis“ 40-metis

Nuotr. iš darželio archyvo

Jau 40 metų lopšelis-darželis „Berželis“ kuria vaiko pasaulį. Pasaulį, kuris būtų kupinas džiaugsmo, patyrimų ir įvairiausių spalvų. Pasaulį, kuriame vaikas galėtų pasakyti: „Aš čia saugus ir laimingas.“
Keturiasdešimtas jubiliejus… Atrodo, daug, o kartu – ir tiek mažai. Tačiau įstaigos gyvavimo laikas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. Prieš 40 vasarų, 1981 metais, mes atvėrėme duris savo ugdytiniams ir jų tėvams. Per tą laiką užaugome ir subrendome, išgyvenome įvairių pokyčių ir ieškojimų periodų, tapome stipresni, išmintingesni, nebijantys naujų išbandymų. Keitėsi darželio išorė ir vidus, vadovai ir darbuotojai, tačiau tie patys liko pagrindiniai tikslai ir vertybės, kuriuos iki šiol puoselėja ir įgyvendina visa bendruomenė.
Darželio bendruomenė veikia vadovaudamasi tautiškumo, humaniškumo, demokratiškumo, sveikatingumo, integracijos ir gamtosauginiu principu. Įgyvendinti netikėčiausias idėjas, siekiant užtikrinti kokybišką ir visavertį vaikų ugdymą, mūsų įstaigoje skatina šiltas mikroklimatas, betarpiškas bendruomenės narių bendravimas ir bendradarbiavimas bei geranoriškas tėvų palaikymas. Didžiuojamės įstaigos tradicijomis ir plačiai atveriame duris naujovėms. Jaunų darbuotojų energija ir vyresniųjų patirtis leidžia atrasti vis naujų, dar neišbandytų galimybių.

Nuotr. iš darželio archyvo

Šią mūsų įstaigai įsimintiną dieną paminėjome kartu su savo ugdytiniais. Tik juose atrandame savo darbų prasmę. Tik su jais mes išliekame jaunatviškos ir nuolat tobulėjančios.
Birželio 1 d. nuo pat ryto darželyje skambėjo muzika ir tvyrojo šventiška nuotaika. Galeriją papuošė tėvų ir vaikų rankomis pagamintos sveikinimo dovanos. Šventinis gimtadienio renginys vyko lauke, kur liejosi dainos, smagūs žaidimai bei įvairūs siurprizai. Šis darželio gimtadienis paliko neišdildomų įspūdžių ne tik vaikams, bet ir darbuotojams. Stengsimės ir ateityje išlikti aktyvia, tolerantiška, savita ir jaukia bendruomene, su kuria vaikui įdomu ir gera augti. O lopšeliui-darželiui „Berželis“ linkime pasitikti dar ne vieną gražų jubiliejų vis su kitais veidais, bet tokiomis pačiomis šiltomis mintimis ir emocijomis.
Informavo Jolanta JUCIENĖ,
L. e. lopšelio-darželio „Berželis“ direktoriaus pareigas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*