Pamirštą kelmą pažadėjo išrauti

Kelmas daugiabučių kieme stūkso jau pusantro mėnesio. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Naftininkų bei Sodų gatvių gyventojai skundžiasi, kad valdininkai vangiai reaguoja į prašymus sutvarkyti dar prieš pusantro mėnesio Mažeikius nusiaubusios audros padarinių: miesto širdyje esančiame kieme stūkso didžiulis nepajudinamas kelmas, o šalia „Vyturio“ pradinės mokyklos praeiviams grasinęs perskilęs medis buvo nupjautas tik ketvirtadienį.

Pažado netesėjo

Naftininkų gatvės gyventoja ir vieno iš namų prižiūrėtoja Marytė Maubovienė „Santarvei“ pasakojo, kad ne vienas aplinkinių daugiabučių gyventojas kreipėsi į seniūniją prašydami išrauti didžiulį kelmą, ant kurio žaidžiantys vaikai gali susižeisti. Anot moters, kelmas ne tik kelia pavojų, bet ir nepuošia vienos pagrindinių miesto gatvių.
„Negi reikia laukti rudens, kol atsiras purvynai?“ – stebėjosi pamirštomis piktžaizdėmis moteris.
Pašnekovės tvirtinimu, atsakingos institucijos lyg ir pažadėjo sutvarkyti šį audros padarinį, bet iki šios dienos kelmas kieme stūkso nepajudintas.
Mažeikiškiai, gyvenantys Sodų gatvėje, šalia „Vyturio“ pradinės mokyklos, taip pat stebėjosi, kad per pusę perskilęs didžiulis medis buvo nupjautas tik prieš keletą dienų. Šalia šaligatvio stūksojęs galiūnas grasino ką nors sužeisti – nudžiūvusios šakos krito tiesiai ant tako.

Pažadėjo sutvarkyti

Atostogaujantį miesto seniūną pavaduojantis Alfredas Valančius tikino apie kelmą, stūksantį Naftininkų gatvėje, girdįs pirmą kartą. Pašnekovas svarstė, kad moteriškė greičiausiai kreipėsi į kitas institucijas.
O jei buvo kreiptasi ir niekas nepasikeitė, įmanoma, kad dėl kelmo dydžio tiesiog neįmanoma jo išrauti.
„Iki pirmadienio suorganizuosime žmones ir bandysime tvarkyti“, – pažadėjo specialistas.
A. Valančius patikino, kad seniūnijos žmonės nesitikėję tokios audros, kokia praūžė prieš pusantro mėnesio. Prieš audrą skelbtam konkursui skirti pinigai buvę sunaudoti audros padariniams šalinti. Šiuo metu darbuotojai pjovimo darbus atlieką savo jėgomis, kiek tai įmanoma.
Seniūno pavaduotojas atkreipė žmonių dėmesį į tai, kad jie turėtų atsakingiau kreiptis į seniūniją. Ne kartą pasitaikę, kad neparašomas adresas, pranešimai būna netikslūs.

Siautusi audra mieste išvertė ne vieną medį. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

4 Atsakymai į “Pamirštą kelmą pažadėjo išrauti”

 1. ten toi vietoi( salia Naftininku28) netgi 8 kelmai parašė:

  nebent per zeldinius nepamaciau dar kokio vieno kito:)
  Paziuresim ant kiek seniunijos sprendimai bus „platus“ ,kaip jie pasielgs,ar israus ir pasalins viena(straipsnyje minima) kelma, ar visus 8 kurie tame zaliame plote randasi ,vos ne kas pora metru viens nuo kito.
  Jei visu nepasalins ,teks vel zurnalistu fotografa kviestis:)

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Sukciai atiduokit Mazeikieciams pirti, turbut kviesim televizija.

 3. kelmas ne vienas ,o trys kokie parašė:

  Cia kur tas didelis kelmas yra (Naftininku gatveje salia 28 namo),tai salia(uz poros metru) yra dar bent pora mazesniu.tikiuos nepaliks tu mazesniu trunyti ,nes tamsiu paros metu galima spranda nusisukti.
  Dar man juokingai nuskambejo fraze,kad pirma karta girdi apie ta kelma,o tai kas medi nupjove?seniunija is kito miesto?:D
  kiek zinau pavaduojantis asmuo perima darbus,kurie buvo suplanuoti atlikti seniunui esant atostogose,tai iseina ,kad tas kelmas i tuos planus neiejo,.jei pavaduojantis asmuo apie tai galimai nieko nezino,tad nuojauta kuzda ,kad ta kelma zadejo palikti iki kitu metu, kai bus renovuojamas salia esantis daugiabutis ,o kelmo pasalinimo darbus galimai butu pripliusave prie namo renovacijos, nuogrindu ar aplinkos sutvarkymo.

 4. medis parašė:

  Norėciau priminti seniūnui ir seniūnijai, kad Jūs patys turite matyti kas dedasi Jūsų valdose, o ne laukti kas ką praneš.Išlipkite iš mašinų ir pamatysite, kad miestas šiukšlinas, netvarkingas. Vis dejuojate, kad nėra pinigų,dirbkite žmonėms, o ne sau tai ir pinigų bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto