Panevėžyje – „FK Atmosferos“ pergalė

Reprezentacinės Mažeikių futbolo ekipos „FK Atmosfera“, kuri rungtyniauja Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate, sekmadienio išvyka į Panevėžį buvo sėkminga – įveikta vietos komanda, turnyrinėje lentelėje stovinti dviem laipteliais aukščiau.

Pirmas rungtynių tarp mažeikiškių ir vietos „FK Panevėžio“ B kėlinys baigėsi be įvarčių, dėkingų progų komandos neišnaudojo. Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – vyko atkakli, vyriška kova, kurioje sėkmė lydėjo mažeikiškius – 75-ą rungtynių minutę pirmąjį įvartį tiek rungtynėse, tiek atstovaudamas „FK Atmosferos“ ekipai pelnė legionierius iš Nigerijos Nnamdi Agunwa. Panevėžiečiai puolė lyginti rezultato, tačiau buvo nubausti antrą kartą – per pridėtą laiką „FK Atmosferos“ gretose pasižymėjo Marial Maker (jis šį sezoną pelno jau ketvirtą įvartį). Mažeikiškiai rezultatu 2:0 iškovojo pergalę.
Dešimt pergalių šiame sezone pelnę ir 32 taškus surinkę „FK Atmosferos“ futbolininkai po 19-ojo turo lieka šeštoje turnyrinės lentelės vietoje, nuo ketvirtoje pozicijoje esančio „FK Panevėžio“ B juos skiria tik taškas.
Dabar mažeikiškių laukia itin sunkūs išbandymai – dvejos rungtynės iš eilės namuose su turnyro lyderiais. Šį šeštadienį „FK Atmosfera“ kovos su antroje vietoje žengiančiais „FA Šiauliais“, o rugsėjo 10 d. – su pirmą vietą užimančia „Jonava“.