Papildomi pinigai – duobėms tvarkyti

Šiomis dienomis iš Kelių direkcijos rajono Savivaldybę pasiekė papildomos lėšos vietinės reikšmės keliams ir gatvėms taisyti ir remontuoti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiomis dienomis iš Kelių direkcijos rajono Savivaldybę pasiekė papildomos lėšos – 403,7 tūkstančio litų, kurie skirti vietinės reikšmės keliams ir gatvėms taisyti ir remontuoti.

„Iš šių lėšų nuspręsta tvarkyti P. Vileišio gatvę. Šioje gatvėje klosime išlyginamąjį sluoksnį, nes dabartinė danga visiškai susidėvėjusi, vienos duobės. Taip pat kelininkai važinės po visą miestą ir baigs taisyti likusias duobes“, – apie lėšų panaudojimą informavo rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Naujas išlyginamasis sluoksnis bus klojamas ir pagrindiniame kelyje į Kurmaičių sodus, taip pat bus baigtas kloti asfaltas Sodžiaus gatvėje, sujungiant ją su Laisvės gatve.

One Reply to “Papildomi pinigai – duobėms tvarkyti”

  1. noriu parašė:

    paklausti ar žinoma savivaldybei kad prie Židikų pervažos, važiuojant Sandėių gatve pilamos šiukšlėės ir tai mato visi bet niekas dėmesio nekreipia ,kad vdury miesto toks supiltas SAVARTYNAS,kas atsakingas,gal seniūnas,o gal kas kitas,o ir gatve važiuojant asfalto nesimato vien duobės,o eismas nemažas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto